cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

One uı 5.1 Sorunları

(Topic created on: 03-30-2023 08:37 AM)
318 Views
BBBBBB00000
Active Level 3
Options
Galaxy A

One uı 5.1 e güncellediğimden beri parmak izi okuma, animasyon kasma sorunları yaşıyorum. Bunların hiçbiri one uı 5.0 da yoktu. 4.1 de de böyle olmuştu. Sorunu yaşayanlar ve çözenler var mı ? A73 5G kullanıyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Arif33332
Active Level 7
Galaxy A
Büyük güncellemelerden sonra cihazı sıfırlayıp baştan kuruyorum her zaman daha iyi çalışıyor

View solution in context

9 Comments
Solution
Arif33332
Active Level 7
Galaxy A
Büyük güncellemelerden sonra cihazı sıfırlayıp baştan kuruyorum her zaman daha iyi çalışıyor
BBBBBB00000
Active Level 3
Galaxy A
Öneri için teşekkürler. Yakın zamanda denerim.
Arif33332
Active Level 7
Galaxy A
Google Drive, One Drive, harddisk bilgisayar hangisi işime gelirse oraya yüklüyorum
Arif33332
Active Level 7
Galaxy A
Rica ederim
canhub
Active Level 6
Galaxy A
Bi insan neden a73 alır? A52 ailesinde a73 e hiç talep olmadı o yüzden pek tercih edilmedi, a53 alsaydın çok daha iyi olurdu, bak adamlar a74 çıkarmadı çünkü talep yok ve güzel değildi
Arif33332
Active Level 7
Galaxy A
A73 a53ten daha üstün bir cihaz. Kardeşimde a73 var sürekli iyikide almışım diyor. Çok güzel fotoğraflar çekiyor. 108mp de ois var, Qualcomm Snapdragon 778G var, WiFi 6 var
canhub
Active Level 6
Galaxy A
Çok talep olmadığı için 74 çıkmadı buna ne diyosun
Arif33332
Active Level 7
Galaxy A
Güzel kardeşim mazdaya da talep yok ama en sorunsuz araç. Adam bugün 50bin verip iphone alıyor. Soruyorum amca ne yapıyorsun diye işte facebook WhatsApp aradada fotoğraf çekiyoruz yegenim diyor. Talep olayına çok takılma. Cihazda kronik sorun var mı o seride bir problem var mı ona bak.
0 Likes
Galaxy A
Bu sorun birçok kişide oluştu ama cihazj sıfırlayankarın birçogunda düzelme olmuş.Bu sebeple büyük güncellemelerden sonra cihazı sıfırlayın eger düzelmezse Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711