cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI 6.1 sonrası telefonun çöpleşmesi

(Topic created on: 4 weeks ago)
241 Views
İlhanEfe
Active Level 10
Options
Galaxy A
Merhaba arkadaşlar 6.1 e güncelledim geldiği gibi ancak güncelledikten sonra birçok sorun olmaya başladı şuanda yaşadıklarımın bazıları telefonu açıyorum sadece duvar kağıdı gözüküyor ve hiçbirşey yapılmıyor ve 1dk sonra system yanıt vermiyor diyor diğer birisi navigasyon çubuğu var uygulamadan çıkacağım ancak bastığım halde yukarı kaydırdığım halde çıkmıyor sadece yandan geri basma çalışıyor diğer olay paneli aşağı indirceğim ancak panel donuyor elimle aşağı kaydırdığım halde inmiyor 15 20 defa kaydırınca iniyor 6.1 den sonra zaman zaman buları yaşıyorum neden böyle?
14 Comments
ahmed_turğut
Active Level 4
Galaxy A
Ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla işlemini yapın bu işlemi yapmadan önce önemli veri varsa yedekleyin
0 Likes
yusuf_A54
Active Level 7
Galaxy A
Navigasyon tuşunu değiştirin veya animasyonları azaltın
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy A
Sadece onla alakli sorun yokki
0 Likes
belco
Active Level 6
Galaxy A
Telefon model neki
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A15
0 Likes
belco
Active Level 6
Galaxy A
Donmasi normal
Galaxy A
Hard reset direk başka türlü bu şekilde telefon kullanılmaz
Galaxy A
Bende samsung a34 kullanıyorum güncelleme sonrası ısınma bide telefonda yavaşlama oldu gibi batarya performans biraz arttı
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Tipik One UI yükseltme sonrası sistem hataları. Yeni güncelleme beklemekten başka çare yok maalesef. S23 Ultra'da bile One UI 6.1 güncellemesinden sonra arayüzde takılmalar vs. Olmaya başladı. Bu Samsung'a özel bir durum değil. Apple, Xiaomi gibi bir çok markada sürüm yükseltme sonrası hatalar ortaya çıkıyor. Tabi iyi yazılım yapabilen markada daha küçük hatalar çıkıyor.

Bahsettiğiniz hataları sıfırlama yaparak düzeltme ihtimaliniz çok az. Samsung'un diğer markalara kıyasla tek sorunu düzeltme güncellemeleri çok geç gönderiliyor.