cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI 2.5 - Samsung A50

(Topic created on: 12-03-2020 11:50 PM)
394 Views
daktilo84
Active Level 7
Options
Galaxy A

Sevgili arkadaşlar.

Buraya trilyonlarca kez "One UI 2.5 Gelsin" diye yazsanız da değişen bir şey olmaz. Burada hepimiz kullanıcıyız. Ne zaman güncelleme gelip gelmeyeceğini Samsung'tan başka kimse bilemez. 

Sizin yüzünüzden Members uyguamasını sileceğim. Birkaç güzel fotoğraf görmek için burdayım ama 2 aydır One UI yazısını görmekten bıktım.

Son olarak ben de fikir beyan edeyim de eksik kalmayayım. 
Arkadaşlar, cihazımız olan A50 2. yılında! Eskimeye başladı. Malumunuz Flagship (Amiral Gemisi) telefonlar gibi değil orta segment cihazlar. O yüzden her gelecek güncelleme teli yormaya başlayacak. Bana kalırsa böyle iyi.
4 Comments
Galaxy A
aynen telefona boş boş sürüm yükseltmesi veriyor aslında pek bir birşey değişmiyor samsung yanlış sularda gidiyor kısacası güncellemelerle cihazı batıracaklar gid gide ANDROİT yükseltmesi FELAN cihazı yavaşlatıyor aynen çok haklısın bu konuda çok hakkın var KARDEŞİM NEDESENİZ haklısınız 😊😊
Galaxy A
öncelikle benim telefonum kamerasında eksiklik var samsung öncelikle kamerayı çıkartırken hep eksik ÖZELİKLER çıkarıyor 1 kamerada ağır çekim yok. 2cihazı çıkartırken kameranın içine insan slow motion atar nasıl bir samsung kısacası pes VALLAHA nasıl yönetıyorlarsa kamerada ne slow motion var ne bir özlllelik samsung core neden veriyor telefonda kamerada etiketleri bile ücretli gösteriyor sırf kamera ve performans yönünde işte androitler o YÜZDEN samsung bazı özelikleri kısıtığından dolayı laf yiyor mesala önrek verim ıphonelerin en düşük telefonalrinda bile slow motion var samsung bir telefonu çıkartırken hep özelik eksik telefon çıkartıyor kısacası ben bunu anladım yani yani kısacası samsung bu tür gibi özelikelri KISARSA cihazlar laf yemeye devam edecek yani o YÜZDEN iphoneler laf yemiyor özelik konusunda çünkü hiç bir şeyden kısmıyorlar adamlar her ÖZELİĞİ EKLEMİŞLER O YÜZDEN İOS laf yemiyor 😊😊😊
ÖmerFaruk01
Active Level 7
Galaxy A
Şimdi böyle diyorsunuz fakat ben de şöyle diyeyim Apple ın çıkardığı her iphone amiral gemisi cihazlar.Siz hic özellik kısılan bir amiral gemisi samsung gördünüz mü.Ondan dolayı orta segment veya alt segment cihazlar ile iphoneları kıyaslamayınız.İphoneların dengi samsungta note ve s serileridir.Ki bu cihazlardaki özelliklerin iphonelar benim görüşüme göre yanına bile yaklaşamaz.
Galaxy A
Katılıyorum bu konu ile ilgili bunu yapan şahsiyetleri bende çok sert bir şeklide uyardım zamanında anlatmaya çalıştım ama sakalım yok ki sözüm dinlene anlamıyorlar