cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

One ıu 5.1 kilit ekranı sorunu.

(Topic created on: 03-31-2023 11:43 PM)
320 Views
UgurKor
Active Level 4
Options
Galaxy A

Dün bu güncellemeyi yükledim arkadaşlar. A52s. Kilit ekranı sorunu var bu güncellemede. 1-Kilit açılım animasyonu kasarak açılıyor.

2-bazen kilidi açtığımda hemen arkasına tekrar kendi kilitliyor. Tekrar açıyorum. 
3-bazende kilidi açtığımda ekranda kalan son uygulamadaki iconlar orjinalinden kısa süreliğine daha büyük görülüyor ve normale dönüyor sonra. 

Yeni güvenlik güncellemesi ne zaman gelir. Araştırdım biraz bu güncelmede aynı sorunu yaşayan başka modellerde var. Telefonu sıfırlacılar lütfen cevap yazmasınlar. Bilinçli bişeyler yazın arkadaşlar. 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Sorunla ilgili hata raporu göndererek sorunu bildirebilirsiniz. Gelecek güncellemeyle ilgili de net bir tarih bilgisi paylaşılmıyor, öylece tarih vermek yanıltıcı olabilir... sizin düzenli olarak güncellemeleri kontrol etmeniz yeterli olur, güncelleme geldiğinde güncellersiniz.

View solution in context

Solution
UgurKor
Active Level 4
Galaxy A
Hata Raporu gönderdim 👍

View solution in context

12 Comments
UgurKor
Active Level 4
Galaxy A
Öncelikle cevap için teşekkürler. Çalışıyoruz hepimizin işi gücü var telefon çok önemli bu zamanda. Bu yüzden telefon sıfırlamak tüm ayarları tekrar yapmak büyük sorun bazı kullanıcılar için. Küçük bir animasyon sorununun kullanıcı alışkanlığının öğrenilmesiyle alakalı olması ilginç.
UgurKor
Active Level 4
Galaxy A
İşte bu sebepten sıfırlama yapamıyorum. Küçük bi güncelleme gelir yakında tahminim bu kadar aleni sorunları düzeltirler. Ekran görüntüleri için teşekkürler. 🤚
UgurKor
Active Level 4
Galaxy A
Sorun çözülmedi sadece animasyonları kapatarak görmezden geldik :) her güncellemede ayrı terane, son kullanıcımıyız geliştirici hata ayıklayıcısımı belli değil.
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Sorunla ilgili hata raporu göndererek sorunu bildirebilirsiniz. Gelecek güncellemeyle ilgili de net bir tarih bilgisi paylaşılmıyor, öylece tarih vermek yanıltıcı olabilir... sizin düzenli olarak güncellemeleri kontrol etmeniz yeterli olur, güncelleme geldiğinde güncellersiniz.
Solution
UgurKor
Active Level 4
Galaxy A
Hata Raporu gönderdim 👍
Neco67
Active Level 4
Galaxy A
Buradan yorumlara bakarsanız samsung telefonların model numarasına bakmaksızın çoğu bu sorunu yaşıyor bende dahil olmak üzere bu sorun 5.1 güncellemesinden sonra olmuş bulunmaktadır, telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm düzelmedi, sıfırlama yaptım yine düzelmedi ne yaparsanız yapın düzeleceğini zannetmiyorum yeni bir yazılım ile düzeltirler inşallah
UgurKor
Active Level 4
Galaxy A
Buradakilerin aklına uyup sıfırlamışsın birde, onlar bot gibidir başım ağrıyor de telefonu sıfırlayalım bi abi derler, yağmur yağıyor trafik olacak şimdi de, bi sıfırlayalım telefonu ne olur ne olmaz derler. Bıktım bu hatalardan artık. İşimiz gücümüz yok bunların güncellemesini bekliyoruz. Adam gibi yapsana kardeşim şunu yada hiç yapma öyle kalsın.
erkandeniz
Active Level 7
Galaxy A
a52s kullanıyorum . android 11 one 3.1 hiç güncelleme yapmadım. no problem no yavaşlık ))
UgurKor
Active Level 4
Galaxy A
Diğer birçok konuda gelişme var haklarını yiyemem. Fakat ne zamana kadar güncellemeden kullanabiliriz. 🥲