cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ocak Güncellemesi

(Topic created on: 02-10-2021 02:44 AM)
246 Views
Duygu024
Active Level 4
Options
Galaxy A

A21 lere bile gelen fakat A71e ısrarla gelmeyen bu güncellemenin """""gelmeme""""" sebebini samsung members uygulmasındaki yetkili bir moderatörden öğrenmek istiyorum. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Duygu024,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileriki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
Duygu024
Active Level 4
Galaxy A
keşke 4000tl verip a71 alacağıma, 2600lira verip a21 alsaydım. resmen paramla rezil oldum
Emirhan4
Beginner Level 2
Galaxy A
👍
AndrewMallams
Active Level 7
Galaxy A
Size katılıyorum hocam, harcanan paraya değil de cihazın çıkış tarihini kısas alan bir güncelleme politikası kimseyi memnun etmeyecektir.
Aydınmerts
Active Level 9
Galaxy A
A21'e gelen herhangi bir Android 11 güncellemesi mevcut değil. Hiç bir ülke için yayınlanmadı henüz.
Aydınmerts
Active Level 9
Galaxy A
gerçi ocak demişsin :)
A71 direkt Android 11'i alacağı için pas geçmiş olabilirler.
Note 20 Ultra, aralık güncellemesi almadan aralık sonunda direkt Android 11'i almıştı.
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Duygu024,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileriki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.
MOD