cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

• ONEUI 6 •

(Topic created on: 02-08-2024 12:00 PM)
57 Views
CGRZBN
Active Level 10
Options
Galaxy A
Bugün de A72'ye güncelleme gelmedi. Yarında gelmeyecek, sonra ki günde.. Hatta bu ay da gelmeyecek.. Bu yıl belki gelebilir ama gelmezse merak etmeyin önümüzde ki yıl bence kesin gelecek! 
16 Comments
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Geçenlerde Brezilyalı bir kullanıcı bir sitede güncellemeyi aldığına dair bir görüntü paylaşmıştı. Kimileri de sadece güvenlik yaması güncellemesi aldığını paylaşmıştı. Gerçekten bu rezaleti gördüm ya, bir daha da rezalet yaşamamak adına tercihimi Apple'dan ya da güncel S serisinden kullanırım diye düşünüyorum. S serisinde bile rezaletler yaşanıyor. S22 serisi buna örnektir.
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Şimdiye kadar hep S serisi kullanmıştım. Ama bence asıl sorun bizim cihazlarımızın şu an nispeten eski sürüm olması ve bu güncellemenin son güncellemeleri olacak olması. Bu yüzden geç kalıyor sanki biraz. Mesela bugün S24 alsak 7 yıl güncelleme sözü veriyor ama muhtemelen ilk 3 yıldan sonra cihaz eski sürüm sayılmaya başladıktan sonra güncelleme listesinde arka sıralarda olur ve güncellemeleri yine geç verir diye tahmin ediyorum.
0 Likes
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Aynen dediğiniz gibi, A23, A13 ve M34, A52 ve A72'den 1-2 yıl sonra piyasaya sürüldüğü için güncellemeyi bizden önce aldılar.
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Evet öyle. Yapacak bişey yok beklemeye devam edicez
0 Likes
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Beklemeye devam...
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Giriş seviyesi cihazlara bile geldi. Bizim orta üst segment cihazımıza henüz gelmedi
0 Likes
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Alt modellere geldi, orta segment üst modellere geçen yıl geldi zaten. (A52s, A53, A73, A54...)