cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ONE UI 3.1 | A51 için Hazırlanıyor

(Topic created on: 03-03-2021 10:56 PM)
122 Views
membersai
Active Level 6
Options
Galaxy A

(SM-A515F): Galaxy A51 için One UI 3.1 hazırlıkları devam ediyor. Güncelleme, şu ana kadar dört kez gözden geçirildi. 

image
Başlıksız-2.png
16 Comments
membersai
Active Level 6
Galaxy A
M31 hakkında bilgi yok diye biliyorum.
DNZY
Active Level 3
Galaxy A
bu da seneye anca gelir
Galpachino
Active Level 4
Galaxy A
Tüh bugün de gelmemiş güncelleme. şuan dışardayım ellerim üşüyor samsung keşke android 11 güncellemesini yayınlasa da telefon ısınırken benim elleri de ısıtsa. hatta güncellemeyi 5 10 kere yapıp doğalgaz faturasından da kurtulmayı düşünüyorum. O kadar ısınıyor yani.
kaanrhymeA51
Active Level 6
Galaxy A
Arkadaşlar, yaptığım incelemelere göre geçen ayki samsung modellere ayın 7 sinde dağıtılmış güncelleme. O yüzden tahmininimce güncelleme 7 Mart Cumartesi Günü Bütün A51 Kullanıcılarına Dağıtılacak(TEKRARDAN YAZIYORUM, TAHMİNİMCE). Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ne zaman gelir?
kaanrhymeA51
Active Level 6
Galaxy A
SİZCE A51'E ANDROİD 11 NE ZAMAN GELİR? İNCELEMELERİME GÖRE S20 GİBİ MODELLERE GEÇEN AYIN 7 SİNDE GELMİŞ. BİZE DE MARTIN 7 SİNDE Mİ GELİR? SİZİN FİKİRLERİNİZ NELER?
0 Likes
ibrahimsrbg
Active Level 5
Galaxy A
Arkadaşlar bence bu hafta güncelleme gelmeyecek haftaya çarşamba gelecek. Sizce ne zaman gelir ?
0 Likes
ibrahimsrbg
Active Level 5
Galaxy A
Yazdığım gönderi neden siliniyor zaten cevap verilmiyor en azından yazdığımız şeyleri silmeyin 
0 Likes