cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ONE UI 3.1 | A51 için Hazırlanıyor

(Topic created on: 02-27-2021 10:55 AM)
685 Views
inf4ndroid
Expert Level 5
Options
Galaxy A

(SM-A515F): Galaxy A51 için One UI 3.1 hazırlıkları devam ediyor. Güncelleme, şu ana kadar üç kez gözden geçirildi.

image

14 Comments
meybuz
Active Level 6
Galaxy A
Size bir sorum var. Farklı cihazlar için güncellemeler farklı başlıklarda olabiliyor. Ama farklı cihazlar için güncelleme tarihleri neden tek başlıkta toplanıyor?
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Ne demek istediğinizi tam anlayamadım. Daha detaylı anlatabilir misiniz?
meybuz
Active Level 6
Galaxy A
Mesela ben Galaxy M serisi ile bir başlık açtım. Başlık Galaxy A serisinin yorumlarına taşındı. Ama güncelleme hazırlama ile ilgili başlıklarda böyle bir durum yok. Bunun neden olduğu ile ilgili bir bilginiz var mı?
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Açıkçası, bildiğiniz üzere benzer konular kalabalıklığı önlemek için kaldırılıyor. Paylaştığınız gönderinin paylaşıldığı gün, güncelleme yavaşlığına değinen birçok konu yayımlandığı için konunuz bu konudaki ilk paylaşıma taşınmış olabilir. Sizin paylaşımınız bir tartışma paylaşımı iken, güncelleme hazırlıkları ile ilgili paylaşımlar bilgi paylaşımıdır. Bu nedenle olabileceğini düşünüyorum.
meybuz
Active Level 6
Galaxy A
Sadece dediğiniz gibi sitem eden kişilerinki birleştirilmiş. Ama benimkisi soruydu. Bugünkü sorular birleştirilmedi mesela.
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Bu noktada, tam olarak neyi düşündüklerini bilemiyoruz. Benim düşüncem, taşınan ve kaldırılan gönderilere neden bu adımın uygulandığı bildirim olarak gönderilmeli. Bu sayede karmaşaya son verilir.
meybuz
Active Level 6
Galaxy A
Size katılıyorum. Nedenini bilirdik böylece. Neyse çok teşekkür ederim cevaplarınız için 🙂👍
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim 🙂
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A51 2020'nin en çok satan 4. telefonu oldu. Bu yüzden güncellemelerde öncelik tanınıyor galiba. Türkiye'ye de bi öncelik tanınsa keşke 😀