cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

~ O N E U I 6 A 7 2 ~

(Topic created on: 02-26-2024 04:24 PM)
216 Views
CGRZBN
Active Level 7
Options
Galaxy A
Sırada olupta bukadar ertelemeden sonra güncellemeyi almayan sadece A72 ve A52 kaldı! Ve ben gerçekten an itibarıyla iphone geçmeye net olarak karar verdim. Bu saniyeden sonra güncellemeyi hemen yarın verse de farketmez. Mümkün olan en kısa zamanda iphone alıyorum. Normalde severek kullandığım samsungdan buz gibi soğudum ios tarafı bi müşteri daha kazandı. Hayırlı olsun
11 Comments
Galaxy A
Tab a9 var tab s8 varda
0 Likes
CGRZBN
Active Level 7
Galaxy A
Tabletle telefon karşılaştırmamak lazım. Özellikle güncelleme konusunda. Arayüzleri farklı kullanım şekilleri farklı. Tabletler için ayrı çalışma ve testler yapılırken telefonlar için farklı..
0 Likes
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Cihazlara satışa sunuldukları yıllara göre güncelleme dağıtılıyor. Bunu anlamış olduk. A04 bile A52 ve A72'den önce güncellemeyi alabilir. Şaşırmamak lazım.
CGRZBN
Active Level 7
Galaxy A
Aynı yıl çıkan cihazlar güncellemeyi aldı. Ayrıca onu geçtim tamam daha yeni cihazlar tabiki güncellemeyi daha önce alacak ama bukadar gecikme olmaz. Tam 4 kere tarih ertelediler. Kim ne derse desin samsunga yakışmıyor bu. Birde bu mantığa göre son S serisi cihazlara 7 yıl güncelleme sözü veriyor. Demek ki ilk bir iki seneden sonra güncellemeyi o kadar geç verecek ki (hele ki üçüncü dördüncü yıldan sonra) androidin bir üst sürümü çıktıktan sonra sana anca önce ki sürümü verecek. Bi mantığı yok ki..
0 Likes
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
5. kez ertelendi bu arada, 29 Şubat'a ertelenmiş.
CGRZBN
Active Level 7
Galaxy A
Evet onunla birlikte 4 oldu diye biliyorum
0 Likes
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Kasım'ı ve ocaktaki ertelemeleri de sayarsak 5 hatta 6 bile diyebilirim
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
S22 bu dediğin sorunu yaşadı, o yüzden S serisi almak bir şey değiştirmez. S serisinden alacağıma iPhone alırım daha iyi.
CGRZBN
Active Level 7
Galaxy A
Evet güncelleme politikası bu olduktan sonra S serisi bile en fazla iki üç yıl sonra aynı senaryoyu yaşayacak demek ki. O yüzden inatla iphone almayan ben iphone geçmeye net olarak karar verdim. Mümkün olan en kısa zamanda..
0 Likes