iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Netflix 1080p oynatmıyor

(Konunun oluşturulma tarihi: 02-07-2022 12:14 PM)
Emree1
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A

Galaxy A30 kullanıyorum. Cihazım 1080p oynatmayı destekliyor. Hatta Netflix yürütme özelliklerinde Full HD ibaresi de var. 100 Mbps internet bağlantı hızım olsa da Netflix yürütme kalitesi yükseğe ayarlı olsa da telefonum maksimum 720p oynatma yapıyor. Eskiden 1080p de izleyebiliyordum. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

image
Netflix Uygulama ayarlarında maksimum yürütme çözünürlüğü Full HD olarak belirtilmiş.

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Gediz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Emree1,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
33 Yorum
Enginn1
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Planınız buna uygun olmayabilir veya uygulama verilerini silip tekrar giriş yapmayı deneyin bu tarz işlemler canlı destek tarafından öneriliyor genelde
Emree1
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Ultra HD plan kullanıyorum. Ayrıca uygulamayı silmek de telefonu sıfırlamak da sorunumu çözmedi.
Enginn1
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Bu konuyu canlı destek bölümüne yazabilirsiniz belki daha iyi yardımcı olabilirler
0 Övgü Puanı
Emree1
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Samsung kaynaklı olduğunu söylediler
Enginn1
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
O zaman samsung desteğe yaz ordan çözüm bulursun belki
0 Övgü Puanı
Emree1
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Foruma yazdım işte
0 Övgü Puanı
HeManTheHellios
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
720 P ya da 1080 olduğunu nasıl anlıyorsun?
Emree1
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Test Patterns içeriğini oynatırsanız sağ üstte hangi çözünürlükte oynattığınızı görebilirsiniz
HeManTheHellios
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Normalde Netflix Uygulaması, telefonunuzun ekran ayarlarına, bağlantı kalitenize ve abonelik planınıza göre belirliyor çözünürlüğü. Ekran ayarlarınız FHD veya WQHD ise, tam ekran uygulamalar da Netflix seçili ise bağlantınız iyi ise, yürütme özelliklerinde FHD yazar ama zaten uygulama görüntüyü 1080 p ye otomatik olarak upscale eder.
Ekran ayarlarınız HD olursa, yürütme özelliklerinde de HD yazarScreenshot_20220207-133349_Settings_1187_1644230029.jpg