cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Netflix 1080p oynatmıyor

(Topic created on: 02-07-2022 02:59 PM)
50 Views
Emree1
Expert Level 2
Options
Galaxy A

Galaxy A30 kullanıyorum. Cihazım 1080p oynatmayı destekliyor. Hatta Netflix yürütme özelliklerinde Full HD ibaresi de var. 100 Mbps internet bağlantı hızım olsa da Netflix yürütme kalitesi yükseğe ayarlı olsa da telefonum maksimum 720p oynatma yapıyor. Eskiden 1080p de izleyebiliyordum. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

image
Netflix Uygulama ayarlarında maksimum yürütme çözünürlüğü Full HD olarak belirtilmiş.

33 Comments
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Şimdi gördüm çok güzel yazmışsınız ağzınıza sağlık 😇
zeQ
Active Level 7
Galaxy A
Samsung müşteri hizmetlerine yazıcam bu durumu her olaya atlayanlar var MOD'lar buna dahil her seferinde kopyala yapıştır ferman gibi mesajlar atıyorlar. Prim mi kasıyorlar, Samsung mu bunları besliyor çözemedim. Ama boş yere görüntü kirliliği ve bilgi kirliliği yapıyorlar. **bleep** artık.
Galaxy A
Moderator lerin işini iyi yapmamasının sonucu bu. Adamlar ahlak masası kesilmiş, uyduruk konuları takip ediyorlar... Ama yanlış yönlendirmelere müdahale etmiyorlar, ya da yardım taleplerine cevap vermiyorlar... böyle olunca meydanda nara atan Samsung gurusu oluyor... Yardım bekleyen zavallı insanlarda bunları bir şey sanıp dediklerini yapmaya çalışıyorlar. Ciddi zaman kaybı
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Emree1,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes