cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Nem Algılandı Hatası

(Topic created on: 12-26-2022 04:48 PM)
424 Views
mrmorgana
Active Level 5
Options
Galaxy A

image

Usb portu nemli değil. Bu hatadan nasıl kurtulabilirim?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ayarlardan sistem uygulamaları usb settings'i seçip verileri sil ve tekrar dene

View solution in context

11 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ayarlardan sistem uygulamaları usb settings'i seçip verileri sil ve tekrar dene
mrmorgana
Active Level 5
Galaxy A
İki defa usb settings'in verilerini falan sildim kapatıp açtım daha sonra saç kurutma ile uzaktan hava üfledim hangisi etkili oldu bilmiyorum ama çözüldü
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Çözüldüğüne sevindim
Galaxy A
Ön belleklerinizi temizleyin.Nem aldırıcı bez ile USB kısmını belirli süreli tutarak temizleyin.Ön bellek için Tab Cleaner kullanabilirsiniz.Yeniden baskattıgınızda sorun gidecektir diye umuyorum.
mrmorgana
Active Level 5
Galaxy A
İki defa usb settings'in verilerini falan sildim kapatıp açtım daha sonra saç kurutma ile uzaktan hava üfledim hangisi etkili oldu bilmiyorum ama çözüldü
Galaxy A
Sevindim,dikkatli olmak lazım.Cebimiz en terli yerlerden birisi.
mrmorgana
Active Level 5
Galaxy A
Sıkıtntı da orada başlıyor işte telefon sabahtan beri oda sıcaklığında açık alanda durıyordu işte. Cebimde bile değildi. Ama dikkat etmek lazım dediğiniz gibi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Olmadiyse sac kurutma makinesi ile telefonun yapistiricisini eritmeyecek sekilde kurut gecer s8 de olmustu oyle yaptim aradan 1 yada 2 gun gecti uyrai gitti belki havadanda kaynakli yada saej adaptorunden gecmis olabilir! Genede dene
mrmorgana
Active Level 5
Galaxy A