cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Neden eski telefonlar günümüzdeki telefonlardan hızlı

(Topic created on: 07-26-2021 05:09 PM)
182 Views
güzelbanu
Active Level 7
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merak ettiğim şu mesela j7 core 4 senelik cihaz fakat a10 dan hızlı neden böyle işte atıyorum a5 2017 a30 dan hızlı ilginç mevzu

8 Comments
verdaisiLL
Active Level 7
Galaxy A
Ya vallaha sana katılıyorum benim eski tabletim ile şimdiki tabletimle bir hız testi yapmışımdır geçmiş günlerde inan ki eski tablet daha hızlı.
A10sSakinAlma
Active Level 6
Galaxy A
Aynen Ya Senin Tabletinde Ne Kadar Güçlüymüş 10 Yıl Dayanmış Hızıda Hiç Düşmemiş Valla Tabletine Helal Olsun
verdaisiLL
Active Level 7
Galaxy A
Valla. Bi kere koltuktan düşürdüm dokunmatik gg oldu sonra bir kaç kere daha düşürdüm dokunmatik gg olmasına rağmen hiç bir şekilde iç ekranına bir şey gelmedi çok iyi tablet
A10sSakinAlma
Active Level 6
Galaxy A
Aynen Yaa.
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
eskiden kalite vardı. A5 A7 2017 serisi bugünki A52 A72 den daha premium daha sağlam. Kasa daha kaliteli. Şimdi plastikten başka bir şey üretmiyor samsung. Alırsan S ve Note serisi onlarda fiyatları malum..
güzelbanu
Active Level 7
Galaxy A
Evet haklisiniz özellik boş usta ya pc değil sonuçta kaliteli vs olcak herkes pubg için özelliklere bakiuor sanki herkes pubg icin alıyor
0 Likes
güzelbanu
Active Level 7
Galaxy A
Bende a30 dan j7 core düşmeyi düşünüyom
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Pubg artık telefon test etme aracı oldu:) Ama orta segment için pubg artık verimli değil. A30 babam kullanıyor. Android 11 den sonra arayüzde kasmaları mevcut. Ram kullanımı da fazla . Batarya da çok yoğun kullanıma yetişmez. Ama babama yetiyor :) Eski herşey daha kaliteli ve güzeldi sadece telefonlar için değil bu . .
0 Likes