cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ne farkları var android 12 vermemekle

(Topic created on: 11-18-2021 01:14 PM)
70 Views
ibrahima24TABa9
Expert Level 5
Options
Galaxy A

A51 den yada a52 den bu a50 modelin de android 12 vermemek gibi ne kusuru var 2 yıl verdi bitti diyen olursa kalbini kırarım ona göre yorum yapın 

44xHAMZAx02
Expert Level 4
Galaxy A
Vallahi samsung 2 büyük güncellemeyi verdi. Ben de çok isterdim Android 12 yi almasını. Ama s9 ve note 9 serisine de 11 i vermedi. Ümitsiz vaka a50 de
Galaxy A

alfatürk kardeşim umut var diyor ama zman göstrecek verip vermiceğin samsugun kardeşim

44xHAMZAx02
Expert Level 4
Galaxy A
Benim de gönlüm gelmesinden yana ama samsung un politika dışına çıkacağını sanmıyorum. Bu arada DM ye bakabilir misiniz?
0 Likes
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
A50 cihazın android 12 hakkı niçin yeniliyor bunun hakkında bir bilgi verin A50 cihazı gayet yeterli bir performans sunuyor 

Listeye eklenmeli 
Galaxy A

evet haklısın kardeşim a50 hakkı yenmemeli verilmeli android 12 android 13 onların olsun

ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Samsung Galaxy A50 bu telefon 2019 yılında Android 9 ile piyasaya çıktı ve Samsung bu cihaza iki büyük sürüm yükselten güncelleme sözü verdi ve bu cihaz Android 11 Yazılım güncellemesini alarak son büyük güncellemesini aldı Hep söylüyorum söylemeye de devam edeceğim
Samsung bu cihaza 2 büyük güncelleme sözü vermesine rağmen eğer 3 güncellemeyi verirse Android 12 Yazılım güncellemesini verirse diğer iki büyük güncelleme sözü vermiş olduğu cihazlara Haksızlık etmiş olur O yüzden bu güncellemeyi alırsa haksızlık olur
Ama şunu da belirtmek isterim ki Samsung'un güncelleme politikasını değiştirmesi gerekiyor çünkü çoğu güncellemeyi kaldırabilecek cihazlarına az güncelleme sözü vermektedir
Samsung belki kararını değiştirir ve belki güncellemeyi verecek olursa diye şu adresi ziyaret etmenizi öneriyorum cihazınız ile ilgili güncel yazılım bilgilerini öğrenebilirsiniz veya cihazınızın Yazılım güncellemeleri takvimini inceleyebilirsiniz
http://www.guncelmiyiz.com/
0 Likes
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
A50 cihazın android 12 hakkı niçin yeniliyor bunun hakkında bir bilgi verin A50 cihazı gayet yeterli bir performans sunuyor Listeye eklenmeli
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
A50 - A70-A80 MODELLERİ HAKEDİYOR 12 GÜNCELLEMESİNİ AMA SANMIYORUM EKLEYECEKLERİNİ ÇÜNKÜ AMAÇ KULLANICI KAZANMAK DEĞİL PARA KAZANMAK SADECE ☺️
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
A50 ye Android 12 ne Zaman eklenecek bir haber verin  cihazlarında hakkını yemeyin 

Gönderiyi taşımayın 
Galaxy A
Evet kardeşim android 12 istiyoruz bu konu ile ilgili bir bilgilendirme bekliyoruz