cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Navigasyon Kaydırma Sorunu

(Topic created on: 08-15-2022 06:22 PM)
257 Views
auozturk
Active Level 3
Options
Galaxy A

Navigasyon tuşları yerine kaydırma kullanmaya başladım. Çok pratik ancak ekranın sağ ve sol kenarının tamamında olması bazen bazı geçişli uygulamalardan çıkmaya sebep oluyor. Bu özelliğin biraz daha detaylandırılması gerekli. 

Örneğin ekranın sağ ve sol kenarının yarısı veya çeyreği uzunlukta GERİ kaydırma özelliği alternatif olarak eklenebilir. Ayrıca mevcut hassasiyet biraz daha azaltılabilir.
Bu konudan muzdarip olan var ise beğensin sayımızı bilelim 😀

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung'un "One Hand operation+" uygulaması ile Sağ/Sol kaydırma hareketlerini istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Uygulamayı Galaxy store veya play store üzerinden indirebilirsiniz. Belirtiğiniz durumu ise members aracılığıyla öneri olarak iletebilirsiniz.

View solution in context

8 Comments
auozturk
Active Level 3
Galaxy A
Yazmayı unuttum Android 11 kullanıyorum ve 12 ye geçmeyi asla düşünmüyorum. Daha yeni döndüm 11 e..
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende android 11'e döndüm cihaz a51
ykp-A32
Active Level 6
Galaxy A
Ben alttan çubuk kullanıyorum çok rahat
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung'un "One Hand operation+" uygulaması ile Sağ/Sol kaydırma hareketlerini istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Uygulamayı Galaxy store veya play store üzerinden indirebilirsiniz. Belirtiğiniz durumu ise members aracılığıyla öneri olarak iletebilirsiniz.
auozturk
Active Level 3
Galaxy A
Aradığım tam olarak bu teşekkürler..
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
One hand operation+ da tuşların genişliği ayarlanabiliyor.
auozturk
Active Level 3
Galaxy A
Bir de çağrı esnasında ekranın kapanmaması için yükleyebileceğim bir uygulama tavsiye eder misiniz?
0 Likes
auozturk
Active Level 3
Galaxy A
Telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım, yetmedi komple sıfırladım, resetledim. Ekran koruyucu ve kılıfı çıkarttım ama nafile. Çağrı esnasında, hoparlör açıkken önce ekran hafif kararıyor bir süre sonra komple kapanıyor. Ben hafif kararmış halde kalması için ne yapabilirim?
0 Likes