cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Navigasyon Çubuğu

(Topic created on: 10-22-2020 04:42 AM)
199 Views
autoprime
Active Level 3
Options
Galaxy A

Telefonumda tam ekran hareketlerini kullanırken, yukarı kaydırıp ana ekrana dönmeye çalışırken, en son kullandığım uygulamanın ekranı aşağı doğru kayıyor. Bu durum beni rahatsız ediyor. Bundan sadece ben mi rahatsız oluyorum bilmiyorum. Benim gibi bu sorunla karşılaşan veya çözüm önerisi olan var mı ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba autoprime,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle bu soru ile foruma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

3 Comments
SEMİH1907
Active Level 8
Galaxy A
bendede oluyor benide rahatsız ediyor
Ludmilayda
Active Level 1
Galaxy A
Bende de A var beni rahatsız eden bir özellik değil, navigasyon çubuğunun oldugu yerden düz sağa ya da sola kaydırınca uygulamalar arası geçiş yapıyormuş(navigasyon çubuğunu kapalı kullanıyorum). Söylemek istedim 😄
0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba autoprime,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle bu soru ile foruma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD