cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Navigasyon Çubuğu Sorunu!

(Topic created on: 06-24-2021 07:18 AM)
frøstyle
Active Level 4
Options
Galaxy A

Galaxy A20 telefonumda ekran tuşlarını kapattığım halde gölgesi daha sönük bi şekilde gözüküyor. Bu konu hakkında da bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen.

 
 
Ss aldığım zamanda gözükmüyor :(
13 Comments
Amaterasu2039
Active Level 6
Galaxy A
rica ederim
0 Likes
Amaterasu2039
Active Level 6
Galaxy A
beyaz ekranda daha net gözükür ghost screen başka yerler de de olabilir
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
AMOLED ekranlarda meydana geliyor ekran ışığını yüksek veya güneşli havada sıcak kullanımdan dolayı oluyor ,en çok s7Edge modelinde çok rastlandı en çok kullandığın uygulamaların gölgesi oluşuyor
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba byeminn,

 

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD