cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Nasıl Yapılır Part 1

(Topic created on: 10-03-2020 12:37 PM)
414 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Selam arkadaşlar bu nasıl yapılır başlıklı gönderimizde Good Lock mağaza sürümü nasıl indirilir onu anlatacağım 

Baştan söyleyeyim One UI Core kullanıcıları denemesin çünkü düz One UI ve Samsung Experience cihazlar ile uyumlu sadece 

Ilk olarak bu iki uygulamayı indiriyoruz open vpn ve easy open vpn

image

image

Indirdikten sonra cihazınızda takılı olan SİM Kartı çıkarmanız gerekiyor yoksa hiçbir anlamı yok yapacağınız şeylerin (SİM Kart çıkartma adımını tablet kullanıcıları atlayabilir tabi Wi-Fi tablet kullananlar LTE ise SIM Kart varsa çıkarmanız şart) 

Daha sonra Easy Open VPN i açıyoruz 

image

image

Karşımıza yukarıdaki menü çıkıyor işaretlediğim yeri seçiyoruz ve bir reklam gösterip bizi aşağıdaki menüye atıyor 

image

Buna ok diyin sonra 

image

Buraya gelecek önce 1 numaralı ok ile gösterdiğime basın onun içi boş değil dolu olacak sonra 2 numaralı ok ile gösterilen düğmeye basın 

image

Vee vpn bağlantınız başarılı şekilde gerçekleşti şimdi ise

image

Galaxy Store uygulamamızın verilerini sileceğiz bu işlemde hiçbir kaybınız olmaz bi endişeniz olmasın 

image

Sonra Galaxy Store'a giriyoruz normalde VPN ile girince yani Kore Galaxy Store 'da bazı yazılar korece olmalı ve uygulama önerilerinde pokemon go falan gözükmeli ama ben şuan yakınımda Wi-Fi bağlantısı olmadığı için oraya giremiyorum Wi-Fi olan bir yere geçince ss atarım 

Sonra orda Good Lock diye aratıp indirin ve bu işlemi yaparken sakın ha vpn bağlantısını kesmeyin keseceğiniz yeri söylicem ben size

Good Lock'u indirince açın (Biraz yavaş inebilir bu arada söylemeyi unuttum VPN ağ bağlantısını baya yavaşlatacak ama ben söyleyene kadar VPN den çıkmayacaksınız) Neyse açtınız ve orda modüller mevcut birine tıklayın ve sizi mağazaya yönlendirsin mağazaya yönlendirince VPN i kesebilirsiniz yavaşlamayı önlemek için ama sakın son uygulama yerinden Galaxy Store'u silmeyin ve Cihaz Bakımından RAM boşaltmayın yoksa uygulama kapanır ve tekar açtığınız zaman VPN olmayacağı için Türkiye Galaxy Store'a kazara geri dönebilirsiniz

image

image

image

Sonra Good Lock üzerinden modülleri indirip kullanın iş bitince hattınızı takıp Türkiye Galaxy Store'a geri dönebilirsiniz evet konumuz bu kadardı dinleyen arkadaşlar bir beğeniyi çok görmezseniz sevinirim emek var o kadar bu arada bu yöntemi bende @everythingsamsungpro kardeşimizden öğrendim kendisine çok teşekkür ediyorum ve iyi günler diyorum.
6 Comments
OzanAts
Active Level 7
Galaxy A
baştaki uygulama mi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hayır
0 Likes
İbrahimAs16
Active Level 6
Galaxy A
kardeşim güney koreyi seçiyorum ama waiting connect diyor sonra hata veriyor başkasına baglansam olmaz mı
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Güney korede var sadece diye biliyorum o hata ağ bağlantın ile ilgilidir ağ bağlantın zayıf ise VPN kaldırmaz o ağ
0 Likes
İbrahimAs16
Active Level 6
Galaxy A
Tamam oldu kardeşim saol. bide bisey farkettim önceden alt sol köşedeki 3 çizgi ile ugulamalara geçişte veya kapatırken kasma oluyordu şimdi Çok seri oldu
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Alt sol 3 çizgi?
0 Likes