cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

NEDEN SAMSUNG ALMAMALISINIZ?

(Topic created on: 07-29-2021 01:44 AM)
194 Views
burakkA10s
Active Level 5
Options
Galaxy A

A10s one ui 3 sorunları hadi başlayalım

Kontrol paneli tamamen dondu artık kullanamıyorum ciddiyim 😄 hiçbir buton çalışmıyor ve kontrol panelinden çıkmak için geri tuşuna basmam gerekiyor kısaca anlatmak gerekirse kontrol panelini açınca ekran kilitleniyor bildirimleri bile silemiyorum ve bildirimler biriktikçe telefon daha da çok kasıyor...
Tamam güzel yapmışsınız arkası şeffaf olunca hoş olmuş ama kullanamıyorsak neye yarar??? 🤣

2. Sorun widgetlar

image

Çok büyük bir sorun değil aslında ama anlatmak istedim widgetların arasında normalde büyük bir boşluk var ama bu boşluk bazen kayboluyor görüntüdeki gibi neden bilmiyorum telefonun kafasına göre değişiyor 🤔 benim elimde değil yani 😂 daha yeni yeni farkediyorum her oyundan çıktıktan sonra öyle bir kasıyo ki telefon arayüz resmen çöküyor ekran boyutu fln değişiyor o yüzden widgetlar bozuldu galiba 

3. Sorun Kasma & Donma
Eveeeet zaten kasıp duran bir telefon daha ne kadar kasabilir diyeceksiniz bekleyin daha bitmedi 😜Arayüzde telefon deli gibi kasıyor sadece ayarlara girince bile kasıyo aşağı kaydırıyorum diğer ayarları görmek için donup duruyo oyunlarda da aynı şekilde donuyo hicbirsey hareket etmiyo şimdi diyeceksiniz arkaplanda uygulama olduğu için diye ama hiç yok gerçekten olsa ben bile düşünemiyorum telefon çöker herhalde 🤠

4. Telefon açılmama sorunu 
Telefon şarj 5 in altındayken açılmıyor 100 kez basıyorum anca açılıyor ve telefon manyakkk gibi donuyor 5 telefonun lanetli sayısı galiba 😂 o sayıdan sonra çıldırıyor çünkü 

44 Comments
burakkA10s
Active Level 5
Galaxy A
Niye onlarla kiyasliyorsun ki??? One ui 3 yine çok geç geldi genel olarak bakarsak
0 Likes
A10s91
Active Level 5
Galaxy A
Arkadaşlar A10s oyun Telefonu deil bu arada bende bir sikinti yok
0 Likes
burakkA10s
Active Level 5
Galaxy A
Bna ne ya
0 Likes
A10s91
Active Level 5
Galaxy A
Donma kasma felan yok
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba burakkA10s,

Cihazınızda yaşanan sorunları incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​