cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Moderatörler ve yetersizlikleri

(Topic created on: 04-16-2022 11:50 PM)
142 Views
TabS7ege
Active Level 8
Options
Galaxy A

Öncelikle herkese merhaba. Ben de A51 kullanıcısıyım ve buna rağmen neredeyse 2 haftadır her gün A51/71 için açılan güncelleme gelecek mi postlarından sıkıldım. Gereksiz forum doldurmadan başka birşey değil bu yapılan. Burda kullanıcıları anlayabiliyorum verilen söz tutulmadı sonuçta ama bir moderatör de çıkıp yorum olarak "geliştirme aşamasında sorun yaşadık hatalı güncelleme vermek istemiyoruz, anlayışınız için teşekkür ederiz" gibi bir cevap bile vermiyor. Artık bir moderatör açıklama yapsın da insanlar en azından sakinlesin. Gerçekten yazık Türkiye de yapılan işlere.

10 Comments
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Katılıyorum
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Android piyasasında en eski firmalardandir samsung ancak ne hikmettir ki eş zamanlı güncellemeyi bir türlü yapamadılar (bkz: elma)
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Modaretörler tarafından forum içerisinde konu başlıkları ve içerikleri doğrultusunda yeterli gözlem ve kontrolün yapılmadığını düşünüyorum .
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy A
Kesinlikle, bazen hiç okumadan kopyala yapıştır yapıyorlar. Maaş falan alıyorlar mı acaba yoksa gönüllü mü yapıyorlar bu işi?
Galaxy A
Haklısın kardeşim ben A71 kullanıcısıyım herkese nisan ayı içinde gelecek desek de yine gönderiler açılıyor maalesef bizlerin beklemekten başka çaresi yok o yüzden sabırla beklemek düşer bizlere genel bir sorun var sorun olmasa daha erken verilirdi güncelleme alan ülkelerde bile sorun var lütfen herkes sabırla beklesin
Herkesten ve kullanıcılardan özür dilerim eğer yanlış birsey söyledim ise 😊
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Moderatörler zaten aşırı yetersiz ve gerekli müdahaleleri yapmıyorlar.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Bu gönderiyi durumu anlatabilmek için açtım

https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/Güncelleme-Gelmedi-Ne-Zaman-Gelicek-Sorularına/td-p/112671...

İnşallah en yakın zamanda güncelleme alırsınız 😊 🙏
Kanki59
Active Level 5
Galaxy A
İyi güzelde bu güncelleme neredeyse tüm cihazlara gelmedi mi 2021 Kasım ayından bu gün 16nisana kadar daha neyin sorunu bu şurada bir kaç ülke kaldı türkiye ile aynı derecede tutulmayacak ülkeler bile aldı halen neyin testi neyin korkusu veya neyi beklemek bir kerede güncellemeleri zamanında verse ne olur birde 2021 ortalarından bu yana bu lanet 12 tüm cihazlarda denenmedi mi denendi halen neyin sorunu olacakta vermiyor bu güncellemeyi millet doğal olarak sinirlenmek te haklı (elma) bundan daha iyi gerçek bu ister kabullenin ister kabullenmeyin (elma) açıkladığı gün veya ertesi günü geliyor onlar hiçmi test yapmıyor yapıyor o zaman bu samsungu savunanlar neden o zaman bir kerede kabullenip güncellemeleri geç veriyor yada Türkiye ye çifte standart uyguluyor demiyorsunuz yazıklar olsun samsunga yazıklar
yigido_
Beginner Level 2
Galaxy A

Android 12 güncellemesi artık ne zaman gelir?