cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Mobile hotspot kullanımı

(Topic created on: 07-20-2022 06:03 PM)
53 Views
ermanS23Ultra
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar, telefonlarımız çift simli. Ve ayarlardan mobil data seçeneğinden hangi simi internet kullanimi için tercih edebileceğimizi secebiliyoruz.

Bu özelliği hotspot yaparken bulamadım.
Mesela ben telefonda internete girerken sim1 kullanmasını istiyorum. Ama hotspot yapıp laptopa internet verirken sim2 kullansin istiyorum.
Bu mumkun mü,?
3 Comments
Solution
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba

İnternet için hangi simi seçerseniz hotspot paylaşiminda o seçtiğin sim'den gider İnternet
Solution
Galaxy A
Merhaba

Hayır efendim, bu mümkün değil bildirim kadarıyla (eğer yanlış bilgi verecek olursam çok çok özür dilerim).

Mobile Hotspot, internetini kullandığınız SIM1'den gider. Yalnızca (bildiğiniz gibi) Arama yapmak ve Mobil Veri için seçim yapabiliyorsunuz.

İsterseniz bu uygulamanın Destek kısmı üzerinden Yetkili kişilere önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Teşekkürler, iyi günler dilerim
ermanS23Ultra
Active Level 5
Galaxy A
Hmm bu sanki iyi olmadı. Çünkü 2 hattım var. Birisi vodafone, digeri turkcell. Turkcellde hotspot tarifesi varmış. Kotayi sadece interneti paylaştığın zaman kullanıyormuş. Ben de paylaşım icin bu hatti sececektim. Çünkü telefonun genel internet kullanimi icin bu hatti secersem, sadece hotspot calistiracak, telefonun kendisi internete cikamayacak bu sefer