cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Mobil veri ve şarj sorunu

(Topic created on: 04-16-2024 05:23 PM)
152 Views
ben_erdem
Active Level 3
Options
Galaxy A
4000 mah bataryali telefonda 4.5g açıkken -yarim saatte 15 dakika- internette yazı okudum sarj %30dan 15e düştü bu normal mi pil ömrü mü bitmiş. Mobil veri açıkken sarj dayanmıyor telefona 
11 Comments
kingkong0
Active Level 10
Galaxy A
Bana fazla bir tüketim var gibi geldi. Maksimum %6 falan tüketmesi gerekirdi pil sağlığına baktırın gerekirse değişiklik yapın.
ben_erdem
Active Level 3
Galaxy A
Baktırdım 4 senede sağlık %91 gözüküyor ama bana pek inandırıcı gelmedi. Gayet temiz kullanıyorum telefonu yani birşey yaptığım yok.
kingkong0
Active Level 10
Galaxy A
Ben en son s10 kullanırken 3 yıllık bataryaya %94 demişlerdi. Orada öyle gözükse bile eskimiş oluyor. Ben de temiz kullanmıştım elimden geldiği kadar ancak cihazların donanımları yetse de bir yerden sonra pil arıza çıkarıyor katlanılamaz hale geliyor. 4 senedir kullanıyorsanız bence batarya değişikliğine o kadar para vermeyin gittiği yere kadar powerbank vs idare edin sonra da yeni alırsınız.
ben_erdem
Active Level 3
Galaxy A
Woyax batarya almayi düşünüyorum uygun fiyatli diye. Önerir misin. Powerbank alacagima bir şansımı deneyeyim dedim
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Dejide iyi
0 Likes
kingkong0
Active Level 10
Galaxy A
Kesinlikle önermem daha kötü oluyor. Ya serviste orijinal ile değiştirin ya da gittiği yere kadar devam edin.
0 Likes
ben_erdem
Active Level 3
Galaxy A
Siz kullandınız mı
0 Likes
darqLovE
Active Level 6
Galaxy A
Normal değil tabiki
Tolgaa94
Expert Level 5