cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Mobil internet

(Topic created on: 07-02-2022 06:52 PM)
165 Views
unberden
Active Level 4
Options
Galaxy A

Yaklaşık 4 aydır Samsung A51 cihazımda daimi bir mobil internet sıkıntısı çekiyorum. Bunun için hem operatörümle iletişime geçtim düzelttiklerini söylediler ve tek seferde değil 3 günlük bir süreçte düzelttiler. Samsung garantisine gidip orada da telefonun anakart ekran batarya dahil iç aksamını komple değiştirdiler ama buna rağmen mobil internet sıkıntısı çekmeye devam ediyorum. Mobil internet var gibi gözüküyor ama bir yerden sonra işlevini kaybediyor. Uçak modunu açıp kapatınca düzeliyor. Sistem hata kaydı oluşturdum ve ekran kaydı gönderdim members üzerinden ama bana "yeterli bilgi" olmadığını söylediler. Resmen internet simgesi üstte belirginken internetin çalışmadığı bir ekran videosu attım. Önceden 2 farklı cihaz kullandım aynı hat üzerinden ve hiçbir sıkıntım yoktu. Gerçekten çok can sıkıcı ve Samsung'tan soğumaya kadar vardıracak bir durum

3 Comments
sedbutsadone
Active Level 4
Galaxy A
bendede wifi icin geöerli ama alıştım ben yeni cihazlarda bötke bi sıkıntı var sanirm
unberden
Active Level 4
Galaxy A
Ya ama gerçekten bıktım, bu sürekli olmamalı diye düşünüyorum. Sonuçta bu ürünü tüm parçaları çalışır durumda olarak alıyoruz. Bu işlevi zaten telefonun en ana işlevlerinden birisi. Ayrıca konu dışı; android 12 ile birlikte gelen kasma ve donmaların artması da cabası
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Farklı sim kart ile deneme şansın oldu mu? Denemediysen dene bakalım aynı sorunu yaşayacak mısın. ayriyetten konuyla ilgili senden nasıl rapor göndermeni istiyorlarsa o şekilde gönderirsen konuyla ilgili yardımcı olacaklardır.