cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Mobil Ağ

(Topic created on: 10-12-2021 11:07 AM)
238 Views
belanorg
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Bu sabah yazılım güncellemesi yaptım, o andan beri sim kart ve mobil ağlar çalışmıyor. Ayarlar, genel yönetim, sıfırladan mobil ağ ayarlarını sıfırladım. Düzelmedi. Sim tak çıkar yaptım, sim kart pinini soruyor, giriyorum yine düzelmedi. Yeniden başlatmak da sorunu çözmedi. Ne yapmam gerekir bunu çözmek için?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba belanorg,

Cihazınıza, farklı bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
HYMG
Active Level 8
Galaxy A
Sim kartinda sifre varsa onu kaldir telefonu fabrika ayarlari döndürde telefon kendini yeniden baslatcaktir merak etme cihaz tamammen sifirlanmiyo sadece ayarlari sifirlaniyor bunu yap belki düzelir
belanorg
Beginner Level 2
Galaxy A
Denedim ama olmadı, yardım almaya çalışacağım
0 Likes
HYMG
Active Level 8
Galaxy A
Operotorunle konus istersen
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Bu uygulama üzerinden Yardım alın Tanılama bölümünden bütün testleri yapın sorun varsa servis işlemi gerekebilir birde bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin derim
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Yedekleri alıp telefonu sıfırlamayı dene Telefonu sıfırlamak güncelleme sonrası oluşan sorunlarda faydalı olabilir Düzelmezse burdan yardım al bölümünden Samsung Membersa hata raporu gönderebilirsin
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba belanorg,

Cihazınıza, farklı bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

0 Likes