cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

(Topic created on: 02-12-2021 07:39 PM)
145 Views
Alpsln
Expert Level 3
Options
Galaxy A

Bence mesajlar uygylamasından fotoğraf video gönderilebilmeli. MMS ten bahsetmiyorum. Wifi ağına bağlı olduğumuzda herhangi bir ücret ödemeden kullanabilmeli. Whatsapp gibi. Böyle bir özellik gelirse çok iyi olur. Hem verilerimiz gizli kalır. Ve bir özellik daha, mesajlar web olmalı. Bilgisayardan SMS gönderip alabilmeliyiz. Microsoft Store için bir uygulama çıkarılsa çok iyi olur. Umarım ilerleyen zamanlarda bu özellikler eklenir. Bu saydığım özelliklerin hepsi bulunduğu için şuanlık Google Mesajlar uygulamasını kullanıyorum. Not:(bu özellikler var ise One UI Core sürümü içinde olmalı)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AlperA20s,

Ben Turkuaz. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Jubei
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba.
Söylediğiniz her iki uygulamada var, eğer sizin telefonunuzda varsa, birincisi için Mesajlar - Ayarlar - Sohbet Ayarları - Gelişmiş Arama ve Mesajlaşma.

İkincisi için Google Play'de Telefon Eşlikçiniz uygulamasını yüklemelisiniz.

Screenshot_20210212-201346_RcsSettings.jpg

eaglevision
Active Level 7
Galaxy A
Ben bilmiyordum böyle bie özellik olduğunu. Demek ki Core cihazlarda yok. (M51)
Jubei
Active Level 10
Galaxy A
Evet, her telefonda olmayabiliyor maalesef.
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AlperA20s,

Ben Turkuaz. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes