cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Mesaj Bildirim Özelliği (SMS-Whatsapp)

(Topic created on: 02-18-2022 03:13 PM)
161 Views
auozturk
Active Level 3
Options
Galaxy A

A52 android 12 ile kullanıyorum. Mesaj geldiğinde ekranın kısa süre açılıp kapanma özelliği gelmiş. Daha önceden vardıysa da ben yeni farkettim. Ama bu özellik aynı şekilde whatsapp vb uygulamalarda da olursa harika olur. İlgililerin dikkatine..

10 Comments
mehemyet
Active Level 6
Galaxy A
Bildirim ayarlarında Ayarlanabilir Screenshot_20220218-151151_One UI Home.jpgScreenshot_20220218-151149_Settings.jpg
auozturk
Active Level 3
Galaxy A
Denedim ama olmadı, whatsapp bildirimlerinin sms bildirimlerinde olduğu gibi görünmesinden bahsediyorum
0 Likes
mehemyet
Active Level 6
Galaxy A
Aralarında nasıl bir **bleep** var açıklarmısınız
0 Likes
auozturk
Active Level 3
Galaxy A
İlk resimdeki gibi. Sms geldiğinde kilit ekranı açılıyor mesaj geldiği görünüyor ve müdahale etmediğinde ekran tekrar kapanıyor.
İkinci resimde whatsapp mesajları gelsiğinde yukarıdan bir bildirim görünüyor. Ben bu bildirimin de ilk resimdeki gibi olmasını istiyorum.Screenshot_20220218-151858_Settings.jpgScreenshot_20220218-151830_Messages.jpg
mehemyet
Active Level 6
Galaxy A
Mesajlar uygulamasının kendi özelliği olduğu için karşınıza çıkıyor whatsap bu özelliği ekleyene kadar mümkün değil1645187370990.jpg
auozturk
Active Level 3
Galaxy A
Bu içerikten faydalanmak isteyenlerden ricam, whatsapp a bu konuda talepte bulunalım ve eklettirelim. İphonelerde var bizde de olsun 😀
mehemyet
Active Level 6
Galaxy A
Bencede halısın
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Ekrani uyandirmak ekstra pil tüketiyor özellikler ise git gide bu şekilde yol alıyor ekranin uyanmamasi daha iyi
0 Likes
auozturk
Active Level 3
Galaxy A
Evet, şarj açısından bakınca etkisi bir tık fazla olabilir. Tercih edilebilir bir eklenti olarak eklenebilir. Böylelikle istemeyen kapatabilir.
0 Likes