cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Merhabalar

(Topic created on: 08-13-2022 10:41 AM)
225 Views
jhon_constantine
Active Level 6
Options
Galaxy A

Samsung a23 nasıl bir telefon a32 onun yerine alınabilirmi asıl sorumsa a23 25w şarj desteği veriyor ama kutusundan çıkan şarj aleti 15w nasıl bir yol izlemeliyim a23 alırsamdaha iyi bir şarj aletimi almalıyım şimdiden cevaplarınız için sağolun

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
yusufA23
Active Level 3
Galaxy A
Estağfurullah. Helal olsun. Bendeki de 15w örneğin 50 deyken taktığımda 50 55 dk da 100 e çıkıyor. Bana yetiyor. 25w almaya gerek duymadım. Nasıl olsa böylede hızlı şarj oluyor. Eğer merak ettiğiniz başka birşey varsa sorabilirsiniz. Bildiğim kadar cevaplarım

View solution in context

16 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
A32 biraz daha iyi
Galaxy A
Çok bariz bi kaç **bleep** gördüm ekranı amoled işlemcisi farklı tavsiyeniz ne olur şimdiden teşekkür ederim
Bthn_
Active Level 8
Galaxy A
Bende a23 var 15w gayet hizlı sarj ediyor kutudan çıkanı kullanabilirsin ayriyetten almana gerek yok
Galaxy A
Çok teşekkür ederim acaba telefonun artı ve eksilerini biraz anlatabilirmisiniz
Bthn_
Active Level 8
Galaxy A
Rami biraz daha büyük olsa tam olurdu onun dısında biraz büyük siz alirsaniz 6gb ramli versyonunu alin call of duty de sabit 60 fps veriyor
Galaxy A
Ben sadece 4 gb ramlimodelini bulabildim internette 6 ve 8gb modeli var diyo ama bulamadım
Bthn_
Active Level 8
Galaxy A
O zaman a32 al sonucta o daha pahali demek arada bi farklilik var
yusufA23
Active Level 3
Galaxy A
A23 android 12 13 14 15 belki 16 da alacak. Samsungun 5 yıl güncelleme sözü verdiği cihazlardan birisi. A32 ise son 1 güncelleme daha alacak. Şarj konusunda 1 dk da %1 şarj oluyor.
Galaxy A
Telefon çok büyükmü tek elde kullanımı vs cebe sığar değilmi 6.6 inç büyük çünkü