cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Merhabalar mutlu hafta sonlarınız olsun

(Topic created on: 11-04-2023 01:13 PM)
219 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

image

Benim böyle bir kılıfım var hoparlör kısmını koruyor ancak tek merak ettiğim şey Zil sesleri gibi seslerde daha çok böyle cızırtılı çıkıyor sizce bunu kullanmanın zararı varmıdır acaba yoksa kılıf koruyucu bir yanı var cihazı Baya koruyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Cızırtı, hoparlörün önünün kapalı olmasından dolayı kılıfının titreşmesinden kaynaklı oluyor. Yani bunun bir zararı olmaz. Sadece sesi rahatsız edebilir.

View solution in context

7 Comments
Solution
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Cızırtı, hoparlörün önünün kapalı olmasından dolayı kılıfının titreşmesinden kaynaklı oluyor. Yani bunun bir zararı olmaz. Sadece sesi rahatsız edebilir.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sesten yana hoparlör koruması Baya iyi ama tek sorun cızırtı ama fiziksel olarak sorun yaratmaz demi kılıf zorenin malı
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Hayır hiçbir sıkıntı olmaz
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tm dır çok teşekkür ederim içimde bir şüphe vardı su serpilmiş oldu bende sorun olayında ikilemde kalmıştım hani telefona zarar verir diyede meğer öyle değilmiş ilk yorumunuzu çözüm olarak ekleyeceğim bu tarz sorunlara faydalı olsun diye cevabınız için teşekkür ederim😊😊
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim ne demek ben teşekkür ederim 😊
Galaxy A
Bu kılıfı nereden aldın?
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kılıf zorenin malı ama ona tarzı kılıflar mopal gibi aksesuar satıcılarında mevcut tam koruyor cihazı