cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Merhaba arkadaşlar samsung A10 andorid 12 güncellemesi gelecek mi ?

(Topic created on: 05-22-2022 12:47 AM)
598 Views
mustafagokk
Active Level 3
Options
Galaxy A

Samsung A10 2019'da çıktı genç sayılır merak ettiğim şey Andorid 12 A10 gelecek mi ? Teşekkürler. 

mustafagokk
Active Level 3
Galaxy A
Telefonda fazla oyun oynayacak insan değilim sadece güncelleme almaması üzdü beni:) normal de oyuncu bir insanım evimde konsolum var iki tane ama işsizim kusura bakmayın kendimi övmek gibi oldu ama böyle fazla telefonlara para veren bir insanda değilim bu telefon işimi görür mü evet telefon yerine bilgisayar konsol vb onlara para harcarım teşekkürler:)
Galaxy A
Hm yoo hiç bir sıkıntı yok benim için konsol PlayStation mı😃😃
mustafagokk
Active Level 3
Galaxy A
Yeni nesil series S eski nesil ps4 var ps5 yada rtx 3050 sistem almayı düşünüyorum:)
Galaxy A
Ps5 daha iyi artık sanki
mustafagokk
Active Level 3
Galaxy A
Oyunları deli gibi pahalı game pas servisi gelecek ps5 gelirse kesin alırım onu bekliyorum gelmezse rtx sistem alırım iki seçenek var önümde
Galaxy A
Neyse hayırlı geceler
mustafagokk
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkürler size de :)
vedat3
Active Level 5
Galaxy A

Valla aynı benimde kardeşim borç var birde 10 20 milyara mı vericez telefonu anca zenginler alır

mustafagokk
Active Level 3
Galaxy A
Zenginle alakası yok ülkemiz fakir batık desek daha doğru olur neden alamıyoruz diye sorgula buna kim engel oldu diye sorgula
mustafagokk
Active Level 3
Galaxy A
10 20 bin dediğin iPhone olmalı Avrupa da iPhone 13 pro 500 700 euro ülkende sana 10 ekmek parasına satıyorlar