cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

MERHABAAAA A71 ler toplaşsın

(Topic created on: 10-19-2020 03:38 AM)
111 Views
aktaşss
Active Level 6
Options
Galaxy A

Ben bu sorunu çözemedim galiba sizden ricam bu fotoğrafı telefonu gece moduna alıp hafif ışıklı ortamda mesela tv ışığının aydınlatması gibi, telefonunda ışık seviyesini düşürerek bir kontrol edermisiniz ekranın sol tarafında boydan boya büyük bir leke görünüyor bu sürekli olmuyor ama arada kayboluyor gece modunda çıkıyor telefon cok yeni daha 15 günlük 

Samsungj7A71
Active Level 4
Galaxy A

Amiral telefonlardan tut giriş serisine kadar birçok samsung telde var bu yeşillenme maalesef . Netten membersden araştırdım ben. Servis çözüm olmadığı gibi daha kötü ediyormuş telefonları.İlk başta çok canım sıkılmıştı ama sonra kabullendim. Parlaklık % 5-15 civarı koyu alanda görünüyor, parlaklığı artirinca kayboluyor zaten. Onuda her güzelin bi kusuru olarak kabul ettim artik

aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
maalesef ben hala kabullenemedim durumu ilerleyen zamanlarda dahada büyük sorunlar yaşayacağımız tahmin ediyorum bu servis olayi zaten cok can sıkıcı kabulde etmiyorlar direk kullanıcı hatası oluyor
peki siz koyu modda mi kullanıyor sunuz
Samsungj7A71
Active Level 4
Galaxy A

Evet karanlık modda kullanıyorum bende. Aydınlık modda ekran yanığı hayalet ekran falan oluyormuş. Ekran daha çabuk eskiyormuş.  Aslinda karanlık mod daha iyi oluyor ya, gözleri yormuyor. Ekran sorunu dışında da koyu kullanıyordum ben zaten. Bide bu yesillenme olayına kimi yazılımsal diyo kimi ekran bozuk diyor tam anlayamadım. Mantık olarak düşününce banada donanımsal sorun olarak geliyor fakat birkaç kişi yazılım attılar çözüldü  demiş. Bende tutor uygulaması üzerinden müşteri hizmetlerine bi ulaşılaşıcam bakalım müsait zamanımda, halolacak mı!

ivjjjjjjjjjjj
Active Level 5
Galaxy A
bendede lekeler var
aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
maalesef genel olarak varmış insallah daha çok kisi okur ve cvp verir belki Buda samsunga hata olarak döner az para vermiyoruz sonuçta beklentilerimiz elbette olacak
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sevll,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

aktaşss
Active Level 6
Galaxy A

Samsung ekibi lütfen sesimizi duyun ve gelecek olan güncellemede karanlık modda %5ve 15 ekran ışığında olan ekranda oluşan lekelere çözüm bulun cok rahatsız ediyor ekranın sol tarafında boydan boya yeşil ve kırmızı  renge bürünüyor 

Bu soruna çözüm bulun sıfır telefonlarımızı servise veriyoruz kullanıcı hatası deniyor ilgilenin lütfen karanlık modd iyileştirme güncellemesi yapılabilir 
Zehya
Active Level 6
Galaxy A
5 aylık A71!!

20201106_003009_278.jpg

aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
benimkide 1 bucuk aylık daha 1 hafta olmuştu **bleep** ettim bu sorun ekran değiştirmekle olmaz daha once s7 edge kullanıyordum ekranda pembe çizgi cikti götürdüm kullanıcı hatası denildi 3 kere ekran değişti aynı sorudan dolayı simdi yine böyle bir sorun var buna çözüm istiyoruz gorselinizle ayni benimkide demekki bütün A71 ler de kronik
Zehya
Active Level 6
Galaxy A
Aynen. Burda birkaç kişi daha A71 in yeşillenmesiyle ilgili konu açtı ve aynı şeyler konuşuldu. Şikayet var sayfasında okudum. Bi kullanıcı başka bi model samsung tel için aynı sorundan servise götürmüş sorun yok demişler. Ekran kalitesinden diyip zırvalamışlar. Olsana değişim yapmıyorlarmış tekrar oluşuyormuş. Üst seviye telefonlarda dahil birçok samsung telde bu sorun var. Çözümü nedir bilemiyorum. Samsung tutor uygulamasından yardım alacam teşrif edip aralarsa...