cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

MERHABAAAA A71 ler toplaşsın

(Topic created on: 10-19-2020 12:29 AM)
113 Views
aktaşss
Active Level 6
Options
Galaxy A

Ben bu sorunu çözemedim galiba sizden ricam bu fotoğrafı telefonu gece moduna alıp hafif ışıklı ortamda mesela tv ışığının aydınlatması gibi, telefonunda ışık seviyesini düşürerek bir kontrol edermisiniz ekranın sol tarafında boydan boya büyük bir leke görünüyor bu sürekli olmuyor ama arada kayboluyor gece modunda çıkıyor telefon cok yeni daha 15 günlük 

aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
anladım bende aydınlık modda daha iyi gibi geldi aslinda karanlık modu seviyorum neyde kullanacağima karar veremedim sürekli kontrol ediyorum öylemi daha iyi böylemi diye bilseydim baska modele bakardım böyle kullanacaz napalm kronik sorunla karşılaşmak istemezdim
hamza5506
Active Level 3
Galaxy A
teli almadan önce araştırdım kimse yorumlara ekran daki yeşil lekeden bahsetmemiş Nisan da aldım teli aldığım gün gece ekran parlaklığını kısınca farkkk ettim ve yeşilimsi leke büyüyor zamanla bakalım 1 sene sonra ne olacak ben garanti bitmesine yakın ekran değişimine yollayacam teli sürekli servise gönderip açtırmak istemiyorum
hamza5506
Active Level 3
Galaxy A
parmak izine gelince bende hızlı sorun ya senin parmak da var yada ekran koruyucusun da tel de sorun olacağını sanmıyorum
aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
parmak izini yeniledim simdi biraz daha iyi sanırım ekran koruyucu kaynaklı olabilir bu durum aslında m... marketten ekran koruyucu paketli aldım tekrar yenileyegim onu bu düzelir de diğer sorun duzelmez bende sizin gibi yapacağım ilerleyen dönemlerde servise verip değiştirmek mantıklı bakalim Android 11 gelince nasil olacak
0 Likes
hamza5506
Active Level 3
Galaxy A
Android 11 in çok fazla etkisi olmaz parmak izine donanımsal çünkü ama ayarlardan ekrana gir orda dokunma hassasiyeti var onu aç eğer yapmadıysan birde öyle dene
aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
evet yavaş olduğu kesin
0 Likes
aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
dokunma hassasiyeti acim durumda şimdilik idare ediyor suan daha iyi durumda 5 6 aydır oppo kullanıyordum parmağımı neredeyse havada iken algılıyorum sanirim o hiza alıştım ondanda olabilir
0 Likes
hamza5506
Active Level 3
Galaxy A
donanım dan donanıma farkkkk ediyor ya zaten parmak izi sorunu var Samsung da A70 A50 yorumlarına baktım herkes ekran daki parmak izinden şikayetçi yavaş diye
Samsungj7A71
Active Level 4
Galaxy A

Arkadaşlar nasıl link paylaşıyor bilmiyorum yapamadım ben ama, profilinmden bakarsan ekran yeşillenmesi diye bi konu açmıştım. Bahsettiğin o ise bende de var..

aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
aynısı evet bundan bahsediyorum baktım profilinizden kronik bir sorun galiba bu sekilde kullancaz napalm asiri rahatsız ediyor beni gece modu daha çok belli ediyor galiba ama aydınlık modda cok yok gibi bende
0 Likes