cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

MERHABAAAA A71 ler toplaşsın

(Topic created on: 10-18-2020 11:04 PM)
630 Views
aktaşss
Active Level 6
Options
Galaxy A

Ben bu sorunu çözemedim galiba sizden ricam bu fotoğrafı telefonu gece moduna alıp hafif ışıklı ortamda mesela tv ışığının aydınlatması gibi, telefonunda ışık seviyesini düşürerek bir kontrol edermisiniz ekranın sol tarafında boydan boya büyük bir leke görünüyor bu sürekli olmuyor ama arada kayboluyor gece modunda çıkıyor telefon cok yeni daha 15 günlük 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sevll,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

38 Comments
metin2735
Active Level 3
Galaxy A
aynı sorun bende de var garantiye gönderdim sorun yok dediler böyle kullanıyorum bir daha da asla samsung almicam
aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
görebildizmi ekrandaki ölu pikselmi deniyor iste ona bilemedim... aynen servise gotursem bi sorun yok denilecek ilerde ekran yanacak ve kullanıcı hatası denilecek
hamza5506
Active Level 3
Galaxy A
O Samsung'un neredeyse bütün amoled ekranlarında var ekran parlaklığını kısınca çıkar sol köşede yeşilimsi Samsung'un kronik bir sorunu bende A71 var bende de var aynı şey sadece sende değil yani boşuna servise de yollama bunun için boşuna telini söktürürsün
0 Likes
aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
evet ben sag yazmışım sol köşede benimde A71 model servis çözüm olmuyor bazı konularda daha işlerine gelmezse kullanım hatası deniyor acaba gece modunami adapte olamıyor gündüz modunda sorun yok gibi
hamza5506
Active Level 3
Galaxy A
amoled ekranlar diğer ekranlara göre renkleri daha canlı ve gerçeğe en yakın gösterir ama maalesef her iyi şeyin bir kötü yanı var amoled ekranlar bir süre sonra amoled yanığı oluyor yani ekran da yazılar kalıyor
hamza5506
Active Level 3
Galaxy A
servisin yapacağı bir şey de yok ekranı değiştirse bile aynı ekran farkkkk eden bir şey yine olmayacak
aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
kafaya takmamak lazım diyeceğim ama geliyo gözüne gözüne giriyor insanın
aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
bundan öncede s7 edge kullandım onunda ekranından dilim yandı simdi bu görüntü korkutuyor beni 3 kere ekran değişimi oldu ekran yandı pembe çizgi çıkıyordu sürekli en son bi bozulduysa çöp oldu bundada böyle olunca isin açığı yine ayni stresi yaşayacağım sanirim oysaki cok beğenerek almıştım
0 Likes
hamza5506
Active Level 3
Galaxy A
tavsiyem ekran da amoled yanığı olana kadar kullan zırt pırt servise yollama boşuna kendini strese sokmuş olursun ben bile bile aldım bir gün amoled yanığı olacağını bile bile ama ben telde film izlemeyi severim o yüzden kaliteli ekran olması lazım tel seni üzmez merak etme yaşadığın sorunları bende yaşadım tavsiyem karanlık modda kullan ve teman siyah olsun ben öyle yapıyorum