cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

LUTFEN GERI DONUS YAPIN

(Topic created on: 05-08-2020 01:37 AM)
107 Views
ozmmc95
Active Level 4
Options
Galaxy A

Şimdi öncelikle benim yeni galaxy cihazım da android 9 yüklü bir şekilde satın aldım aradan zaman geçti android 10 aldı cihazım ve sıkıntısız cihaz sıkıntılarla dolmaya başladı mesela örneğin instagram da android 9 yüklü iken cihazda hiç bir sıkıntı yoktu ama yine aynı sürümlü insta da android 10 var bu sefer hikaye bölümünde kasmalar meydana geliyor. 

Yine ayriyetten s10e cihazım da android 10 var aynı sürüme sahip instagram ondan sıkıntı yapmıyor bu galaxy a cihazım da sıkıntı oluyor 

Not: Galaxy A50 cihazim 
3 Comments
siperyigit
Active Level 4
Galaxy A
bende a50 kullanıyorum sana bir tavsiyem var telefonun şarjını %30 altına indurmemeye dikkat et bu sefer telefon daha iyi performans gösterir.
0 Likes
Solution
genelpatron
Active Level 6
Galaxy A
android sürümlerindeki yükseltmelerden sonra fabrika ayarlarına dönmek cihazın daha kararlı çalışmasını sağlar. benim tavsiyem sıfırlayın. ben yazılım güncellemesini yaptıktan sonra sıfırladım maşallah android 9'dan daha akıcı cihaz şu an.
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ozmmc95,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes