cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Lütfen Ağır çekim modu getirin.

(Topic created on: 11-01-2020 08:36 PM)
151 Views
Wig
Expert Level 3
Options
Galaxy A

Lütfen Galaxy A20 (SM-A205F) cihazına Ağır çekim modu getirin.

Donanımı ve yazılımı yetiyor ama, Cihazda ağır çekim modu yok.
18 Comments
Galaxy A
evet çünkü o kamera destekliyor sizin cihazın daki kamera desteklemiyor
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
ağır çekim için bir tane kamera yeterlidir ağır çekim yazılım ile getirilebilecek bir şeydir arkadaşımızın dediği gibi bu Samsung'un kararını kalmış bir şey Ancak cihaz bunu destekliyor
Galaxy A
tmm dır kankam ben bu forumdan ayrılıyorum. siz en iyisini bilin iyi yardim etmek istedim. borçlu çıktım resmen
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
yok Hayır biz senin yardım etmene bir şey demiyoruz Ancak tek kamera ile ağır çekim yapılabiliyor Ben burada sana herhangi bir kötü bir kelime kullandığımı düşünmüyorum ama yine de kendin bilirsin
_A20_
Active Level 7
Galaxy A
İnşallah
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İnşallah gelir, bir de AR Emoji'yi de verseler güzel olur.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
a20 nin desteklediğini ögrenmek istiyorsan open camera adlı yazılımı yükleyip orada hiper videonun yanında ağır cekim özelliği görünüyorsa destekliyordur

open camera cihazin tam anlamiyla camera ozelliklerini destekleyen özgün açık kod kaynaklı yazilimdir

bu şekilde cihazını test edebilirsin

agir cekim yüksek donanima ihtiyac duyabilir.ağır cekim saniye başına yakalanan resim kare hızı onemlidir
en az 120 frame ile 960 frame arasıdır

kısacası 1 saniye içinde 120 adet resim demektir.yuksek donanimli cihazlar 1 saniyede 960 adet resim yakalama kabiliyetine sahiptir
0 Likes
Wig
Expert Level 3
Galaxy A
nerede olduğunu bulamadım. Tam olarak nerede?20201101_160043.jpg
0 Likes
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba GyZ3N,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD