cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kusurlu Ürün A52

(Topic created on: 01-03-2022 10:02 PM)
232 Views
VahapBurma
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

19.12.2021 tarihinde satın aldığım ve 1 gün sonra kasasındaki esnemeyi farketmem üzerine harekete geçtiğim fakat KVK Soğanlık ve KVK ortaklı samsung pendik yetkili servisinin ayrı ayrı yaptıkları testlerde, öncelikle KVK soğanlık yetkili servisinin ısrarlarım üzerine zor yaptıkları testin ardından kullanıma bir mani yok kusurlu bir şekilde kullanacaksınız demesi üzerine pendiğe yaptırdığım testte bariz bir şekilde görünen esnemenin bir kusur olmadığı yönünde beyanlarıyla karşılaştım. Kusurlu ürününün arkasında durmayan samsung yetkililerinin açıklamaları da bu konu da servis yetkililerinin beyanlarının doğru olduğu yönünde bilgi iletiyorlar. Kusurlu ürünü piyasaya süren samsung ve aynı kusurlu ürünü satan media markt hakkında tüketici haklarına başvurıda bulundum. Bu tavırlarınızdan önce değişim istiyordum. Artık iade ederek paramı geri istiyorum. Aklı olan almasın aldırmasın !! Berbat olan satış sonrası hizmetlerinden sonra senelerdir her şeyini kullandığım samsung markasından ömür boyu biç bir ürün almayacağım. 

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tüketici hakem heyeti üstesinden gelir bunların rahat ol sabret 👍👍👍
VahapBurma
Beginner Level 3
Galaxy A
Sorunu firma ilk elden asla çözmek istemediği için bende çözümü hakem heyetine gitmekte buluyorum. Dünya çapında bir firmaya yazık gerçekten.
Galaxy A
Iade edebilirsiniz... süresi dahilinde değil mi?
VahapBurma
Beginner Level 3
Galaxy A
Süresi dahilinde ama Media Markt almıyor iadeyi
Galaxy A
Iade için talep edin, almasınlar.. tutanak tutturun veya tutun, iade almadıklarına dair... iade almıyorlar diye şikayet edin.. daha kolay... diğer konu karmaşık... her şey iade alınmak zorundadır
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba VahapBurma,

Öncelikle, yaşamış olduğunuz süreç için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Talebinizin tekrar incelenmesi için ilgili ekibe bilgilendirme yapıldı. En kısa zamanda aranarak tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Tüm talepleriniz için 444 77 11 numaralı çağrı merkezinden de destek alabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD