cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kulaklıktan müzik durdurma sorunu

(Topic created on: 02-18-2021 09:44 AM)
5491 Views
serdaraskin
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba, herkese güzel sohbetler dilerim. Samsung A20 telefonumda bir süredir, youtube music ya da apple music'te müzik dinlerken kulaklıktaki düğmeden müziği durdurunca bir sinyal sesiyle birlikte google asistan'a bağlantı kuruluyor ve birkaç saniye sonra yine sinyal sesiyle müzik çalmaya devam ediyor. Bunu gidermek için bir ayar var mıdır? Teşekkürler... 🙏🙏😊

8 Comments
eaglevision
Active Level 7
Galaxy A
Kablolu mu kablosuz mu kulaklık?
serdaraskin
Active Level 1
Galaxy A
standart kablolu kulaklık
eaglevision
Active Level 7
Galaxy A
Düğmeye uzun süre basıyorsanız Google Assistanın açılması normal. Durdurmak için kısa süre basmak gerekiyor.
serdaraskin
Active Level 1
Galaxy A
teşekkür ederim, 🙏kısa ve tek sefer basıyorum, daha önce dediğiniz gibi özellikle neredeyse dokunur gibi kısa basmayı da denemiştim; aynı şey oluyor.
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Google asistan ayarlarından Cihazlar bölüme gelip Kablolu kulaklıklarda Google'dan yardım alın seçeneğini kapatıp tekrar bakın.
serdaraskin
Active Level 1
Galaxy A
Çok teşekkür ederim; buradan oluyormuş 🙏👌😊👍👍

Screenshot_20210218-100426_Google.jpg

Screenshot_20210218-100418_Google.jpg

furkan61trbzn
Active Level 5
Galaxy A
bazı desteklenmeyen şeyler demekki
serdaraskin
Active Level 1
Galaxy A
Olabilir... Normalde google asistan kulaklıktan kumanda edilecekse ona göre ayrı bir tıklama şekli (hızlıca çift tıklama ya da birkaç saniye basılı tutma vb) olması gerekir, diye düşünüyorum ya da var ise ben bilmiyorum belki. Şu anda özelliği aktif ettiğinizde müziği kapatamıyorsunuz.
0 Likes