cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Konuşma güçlüğü çekiyorum lakin

(Topic created on: 03-27-2024 04:47 PM)
80 Views
Pavarotti
Active Level 5
Options
Galaxy A
Arkadaşlar konuşma engelliyim baston ile yürüyorum. Bundan önce Teknosa Bimeks Gold ve yerel bilgisayarcilarda teknik servislik yaptım. Gel gelelim telefonum Galaxy a34 5g cihazım yeri geldiğinde 1 ila 1 buçuk saatte full şarj oluyor yeri geldiğinde 2. Buçuk 3 hatta 4 saatte. İlgili Samsung servise gittim tabiki benim de bir meslektaşları olduğumu bilmeyerek gecistirilmeleri ile karşı karşıya kaldım. Telefonum yavaş şarj oluyor dedim hemen dediler ki adaptör kaç watt işte 25 olmadığı için vs vs benimki 15 dedim ama bu öyle birşey değil. Bahsettiğim farklı bir durum. Nihayetinde Samsunglarda kronikleşmiş olan bu şarj soketi problemini kabullendiremedim. Bu arkadaşlara nasıl durumu kabullendiririm? Biliyorum garantili cihaz her türlü yapmak/değiştirmek zorundalar. Fakat ikna etmek istiyorum 

9 Comments
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
Orada mutlaka 25 watt kullanan biri vardır veya siz götürüp şarja takarak kontrol ettirebilirsiniz.Diğer türlü tekmik servise verin diyeceklerini biliyorsunuz.
Pavarotti
Active Level 5
Galaxy A
Şimdi kendime birtane 18 watt şarj cihazı aldım onunla idare ediyorum inan. Şarj metreye bağlıyorum telefonu bazen 2.800 mAh çok güzel güç alıyor bazen 500 mAh 400 mAh
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
Aşırı ısınma vb.olmuyorsa ve orjinal ürünse sorun yoktur zaten.
Galaxy A
Allah şifa versin hocam 😊
Eğer kabul etmezlerse mahkemeye git
Pavarotti
Active Level 5
Galaxy A
Sonunda onu yaptıracaklar insana ama ayıp ediyorlar hocam
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Geçmiş olsun hocam telefonunuz da donanimsal sorun var şarj soketi ayakları zarar görmüş olabilir yada besleme entegresi vs teknik servise gitmenizi tavsiye ederim
Pavarotti
Active Level 5
Galaxy A
Haklısın dostum tşk ederim
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Geçmiş olsun
Pavarotti
Active Level 5
Galaxy A
Tşk ederim arkadaşım