cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Klavye "A" harfi basarken "q" harfine basıyor

(Topic created on: 12-25-2021 02:07 AM)
307 Views
Denizzx
Active Level 7
Options
Galaxy A

Dostlar son güncellemeden mi bilmem 1 aydır a harfi basarken çoğunlukla q harfi yazıyor eskiden yoktu bu. Klavye sıfırla onu sıfırla bunu sıfırla diyecek yine birileri ama denedim sorun devam ediyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Denizzx,

İncelememiz için sorunun videosuyla birlikte, Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

5 Comments
usta55
Active Level 7
Galaxy A
Yanlışlıkla bakmıyorsun çünkü ben yapıyorum klavyeye sıfırla derim
denizist
Active Level 3
Galaxy A
Bende de aynı sorun var
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Asıl sorunun kaynağını ne biliyor musunuz çok saçma aslında klavyenin ekte belirttiğim kısmına bastığınızda q olarak algılıyor kestirme gibi bir nevi çerçeve kalinlaştigi için a harfine bastığımızı düşünüyoruz
Screenshot_20211225-104652_Samsung Members_6802_1640418413.jpg
Denizzx
Active Level 7
Galaxy A
Eskiden yoktu şıkır şıkır yazıyorduk 😂
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Denizzx,

İncelememiz için sorunun videosuyla birlikte, Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​