cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kimler Dolby Atmos Kullanıyor Kimler Kullanmıyor

(Topic created on: 12-03-2022 10:55 PM)
95 Views
MehmetaliÜnlü_A52s5G
Active Level 8
Options
Galaxy A

Dolby Atmos Kapalıyken Ses Daha Çok Çıkıyor Sesi Boğuyor Gibi Sanki Dolby Atmos 

image

Galaxy A
Sıfırlamaya gereken bi durum yaşamadim sadece teli yeniden başlattim bir seferliğine oda tel kendini toparlasin diye ve sonra cayır cayır çalışmaya başladı güncelleme sonrası
MST1905
Active Level 6
Galaxy A
Aga eğer sorun yazılımdaysa ona yapıcak birşey yokta sorun yoksa bence otamatik yerine diğer ayarlarda hangisi size uygunsa (müzik veya ses modunda) kullanın daha çok verim alırsınız
Galaxy A
Tüm seçenekleri denedim en uygun olanı kapalı kalması 🙂
MST1905
Active Level 6
Galaxy A
Dolby atmos sadece kulaklıklarda mı geçerli yoksa dış ortamdada kullanabiliyor musunuz
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben kullanıyorum muhteşemm keskin sade yüksek çözünürlüklü ses gibi aynı bayılıyorum
Kulaklık yokkende kullanıyorum.Screenshot_20221203-225911_Samsung Members.jpg
Galaxy A
Modelden modele değişiyor mesela a73te doygun çaliyor açik tutunca kapatirsan eğer ses kısılıyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Galiba Premium S serisi ve diğer ucuz seri farklarını oluşturmak için kullanılan bir şey S serisi daha kaliteli malzemelerden oluştuğu için daha yüksek fiyatta olduğu içindir.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Eğer normal hoparlörden dolby atmos açarsan, cihaz modeline göre değişkenlik gösterebilir

Örneğin S serisinde Akg hoparlörler kullanırken A serisinde daha standart bir hoparlör mevcut ,yani ben memnunum dolby atmos tan

Eğer kulaklık dolby atmos 'dan bahsediyorsan genellikle hepimizde aynıdır güzel gibi duruyor zevkler farklı olabilir tabi
Galaxy A
A52s kullanan birisi olarak telefon hoparlöründe dolby atmos kapatmak iyi ama önceden açık tutuyordum bi 3ay içinde bi değişim oldu erişebilirlik güncellemesi yaptım acaba o yüzden mi değişiklik oldu
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Hiçbir fikrim yok kardeşim ,sana nasıl iyi geliyorsa öyle kullanmanı öneririm 😊