cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kişi seçimi yapan samsung

(Topic created on: 07-13-2022 10:41 PM)
66 Views
umutleclerc
Active Level 1
Options
Galaxy A

Cihazımı toplamda aynı yıl içerisinde 4 kere servise vermeme rağmen en son 3.kere verdiğimden sonra artık değişim olmamasına dayanamayıp Samsung Ekibini Aradım daha sonra şikayetvar sitesinde cihaz değişimi olumlu sonuçlanan kişilere hangi cihaz verdiklerini baktım çoğu zaman 1 veya 2 model bazende A72 ile S22 değiştirdiklerini gördüm ama bugün duyduğum şey resmen beni birdaha eve samsung cihazı almamaya ikna etti artık Mesaj geldi bana değişiminiz onaylanmıştır teslim alabilirsiniz diye servisi aradığımda M52 olarak model önermeme rağmen Yine A32 ile değişim yapmaları çok beklemediğim bir sonuç oldu

7 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
kullandığınız modelin aynısı varsa sizede değişim olarak aynısı modeli verirler. o model yoksa başka model önerirler.
emintekke
Active Level 3
Galaxy A
Paylaş
desx
Active Level 4
Galaxy A
Kimseyi savunacak değilim, hepsi endüstriyel firmalar ama talebiniz kanun ve mevzuata göre karşılanmış anladığım kadarıyla.
erkandeniz
Active Level 7
Galaxy A
m52 alma 5 para etmez kamerası iyi değil . a serisi daha iyi.
0 Likes
nuuurella
Active Level 5
Galaxy A
Yanliş anlama ama cihaz eğer bulunamazsa ust versiyonlar veriyorlar kisiye gore islem yapılmiyor cihaz değişiminde varsa aynisi yoksa ust modelleri yada farkli seri verirler. Şansızliğin olmuş
0 Likes
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Rasgele şunu istiyorum bunu istiyorum diye bişey olmaz koca firma bakkal dükkanımı gene vermisler onu bulduğuna dua et
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba umutleclerc,

Sizlere iletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Yaşamış olduğunuz durumu daha detaylı inceleyebilmemiz ve takip edebilmemiz adına, aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmak isteriz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD