cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kendiliğinden kapanıp açılan A50

(Topic created on: 08-16-2021 10:12 PM)
163 Views
Members_bia82Xg
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

A50 telefonum belli bir süredir sürekli uygulama.hatasi veriyordu. PlayStore durduruldu vs gibi. Cihaza komple format atıp.yeniden kurdum değişmedi. Sonrasında cihaz kendiliğinden kapanıp açılmaya başladı. Servise gönderdim sıkıntı bulunmadı. Sorun devam edince güvenli moda açtım ama yine değişmedi. Hatta bootloop a düştü ve Hard reset ile yeniden formatladim. Şu anda 3. Formatla kullanıyorum herhalde bu gidişle 2 yılı dolmayan telefon çöp olacak.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
01a65
Expert Level 2
Galaxy A

Merhaba
Incelenebilmesi için sistem kaydı verileri ile birlikte Samsung Members uygulamasında sorunun hemen ardından hata raporlarını gönderin yetkililer size geri dönüş yapacaklardır.

View solution in context

0 Likes
5 Comments
xdroida20s
Active Level 4
Galaxy A
Sd kart kullaniyormusunuz ?
0 Likes
güzelbanu
Active Level 7
Galaxy A
Yokya dünyada en iyi teledon kullanan benim geçen ark var telefonu fırlatıyo ben ise nazikçe dedim niye fırlatıyon sıkıldım yenisini alcam diyo 🤣
Solution
01a65
Expert Level 2
Galaxy A

Merhaba
Incelenebilmesi için sistem kaydı verileri ile birlikte Samsung Members uygulamasında sorunun hemen ardından hata raporlarını gönderin yetkililer size geri dönüş yapacaklardır.

0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Dostum aynı sorun bir ara banada olmuştu.Garantiye götürdüm bir sonuç alamadım ve güncelleme geldi güncelledim.Düzeldi.Belki sorun yazılımsaldır.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Cihazım a21s
0 Likes