cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Keşke Galaxy A32'ye de Android 14 gelse...

(Topic created on: 11-02-2023 07:50 PM)
87 Views
furcanomer
Active Level 3
Options
Galaxy A

Cihazın hiçbir eksikliği yok. Bence android 14 kaldırabilir. A32 evet 2 tane android sueum destegi ile çıktı fakat a33 3 tane ve a34 4 tane android sürüm destegi ile çıktı. A52 ve a72 ne güzel android 14 ü alıyor fakat aynı seride olan a32 android 14 alamıyor. SAMSUNG bizim hevesimizi öldürmemeli. Android 14 güncellemesini galaxy a32 için vermeli diye düşünüyorum. 

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sadece resmi açıklamayı bekliyoruz, herkes size bir şeyler söylüyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ona bakarsan diğer modeller özellikle s20fe de istiyor ama marka üzerinden bir açıklama veya resmi söylenti yok
mstsvr_a32
Active Level 8
Galaxy A
Kaldıramaz bence a32 kullanıcısı olarak söylüyorum mtk helio g80 2020de çıkan orta-alt segmente hitaben çıkmış bir işlemcidir şimdi 2023 de giriş seviyesi telefonların işlemcisi olarak kullanılıyor a05, a14 gibi cihazlarda ancak android 13ü zor kaldırıyorlar mesela ana ekrandan herhangi bir uygulama açmayı deneyin kasılarak açılacaktır hele arka planda 4 5 uygulama açık olursa daha da kasacaktır şimdilik yine idare eder ama 2 veya 3 yıl sonra uygulamalar güncellendikçe dayanılamayacak kadar kasacaktır benim fikrim bu yönde
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
şuan bile kasıyor. cihazın grafik işlemcisi kötü olduğu için kastığını duymuştum. 90hz'de bile rahat çalışmıyor cihaz.
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Benimki kasmıyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A3x serisinde sürekli özelliklten kısıtor samsung, örneğin A31'de de kamera modları yoktu.
hilalsu
Beginner Level 2
Galaxy A
Samsung a32 uı 6 güncellemesi alacak mı?
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Almayacak gibi görünüyor. Belki ileride listeye eklenebilir. http://guncelmiyiz.com/ adresinden kontrol sağlayabilirsiniz
0 Likes