cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kaydırırken takılma sorunu?

(Topic created on: 11-17-2022 10:40 PM)
217 Views
wallendor
Active Level 8
Options
Galaxy A

Kaçıncı açışım bilmiyorum ama android 13 ike düzelir dedim düzelmedi ondan tekrardan yazıyorum. Telefonumu whatsapp, instagram, youtube vb gibi uygulamalarda kaydırırken takılmalar oluyor yani yavaşlıyor hızlanıyor gibi ve sadece uygulamalarda oluyor samsungun ayarlarında falan böyle bi sorun olmuyor kaydırırken telefonu sıfırladım fakat yine düzelmedi 2 kere sıfırladım hemde niye böyle bu sadece uygulamalarda yapıyor ama.

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba pulheria,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
12 Comments
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy A
Maalesef şimdilik bi çözümü yok gibi duruyor. Sıfırlamak veri silmek önbellek temizleme bunlar çare değil. Hata raporu uzaktan yardım vs onların önerdiği yöntemler aynı temcit pilavı gibi. Şimdilik kabullenmek lazım
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Haklısın tahsin abi benim telefon A51 yeni aldığımda sıfırlamadım ama android 12 güncellemeden sonra kasma ve takılmalar oluyordu bende mecbur sıfırlamak zorunda kaldım gerçekten sinir bozucu
0 Likes
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Hayatım boyunca bir daha samsung almayacağım onaylandı samsung fanıydım artık samsung hateriyim çekmediğim sıkıntı kalmadı telefonum bile değişti yani yeterli bu kadarı👍
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Benim A51 telefon android 12 güncellemeden sonra takılmalar oluyordu google youtube girdiğim de ama odin ile stock romu kurdum android 11 e döndüm şu an takılmalar olmuyor
0 Likes
Galaxy A
Sürüm düşürmede brick mi ne ondan olabiliyormuş riski ne derecede
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Anlamadım hocam brick ne oluyor ki
0 Likes
hsndgn
Active Level 4
Galaxy A
S21 telefonum. Alalı 4 ay oldu. Düzelir dedim düzelmedi. Twitter, Instagram uygulamalarında kaydırırken yığılma oluyor,takılarak ilerliyor çok sinir bozucu ama artık uğraşmayı bıraktım..
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Takmamak lazım idare edeceğiz artık
0 Likes
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Ama takılmamak nedir hocam biz parayı ağaçtan toplamıyoruz o kadar para alıp bide üstüne takılmalı telefon mu vericekler s3 mini daha optimize o zaman