cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kasma ve donma sorunu devam ediyor

(Topic created on: 04-28-2022 10:55 AM)
598 Views
Gün-ışığı
Active Level 4
Options
Galaxy A

Konu ile alakalı daha önce yazdığım gibi güncellemede atılsa maalesef bu telefonun sorunlu olduğunu açıkça ortaya koyuyor ben bu cihazı bu kasarak ve donarak kullanmak için almadım şikayetinmi yeni video ile herkes görsün diye ekliyorum . Kasma ve donmanin yani sıra şarj oldukça çabuk bitiyor. WiFi 5 adımlık yerde çekmiyor diğer cihazlarda bir sorun yok ama nedense a52 belli başlı sorun haline geldi. Yine servise götürün diyeceksiniz ama mesafe uzak ve oruçluyum yolda kötü oluyorum bu sebepten gitmek istemiyorum. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Detaylı kontrol edilebilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum kargo ile servise teslim yapabilirsiniz bu işlemler hakkında detaylı bilgiyi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.
444 77 11

View solution in context

0 Likes
12 Comments
Sheep59
Beginner Level 2
Galaxy A
Aynı sorun bende de oluyor
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Detaylı kontrol edilebilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum kargo ile servise teslim yapabilirsiniz bu işlemler hakkında detaylı bilgiyi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.
444 77 11
0 Likes
Galaxy A
Ahmet bey zaten götürdüm kontrol edildi yazılım atıldı göya ama yine aynı sorun devam ediyor. O kadar yolu tekrar gidemem. Kargo olayını bilmiyorum.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
O zaman size tavsiyem cihazı satıp yeni bir tane cihaz almanızı öneriyorum Galaxy a52
Model cihazınızı 4000 TL'ye ikinci el olarak satın üzerine 1500 TL para ekleyip 5000 TL civarlarında Samsung Galaxy m52 5g
Model olan bu cihazı almanızı öneriyorum.
Ancak bu cihaz herhangi bir teknoloji mağazasında satılmıyor internet üzerinden sipariş edip satın almanız gerekiyor Google Play Store uygulaması üzerinden Samsung şok uygulamasını yükleyerek Bu cihazı alabilirsiniz.
Galaxy A
Hayir ben satmak istemiyorum babamın doğum günü hediyesi kendim satın almış olsam tavsiyeniz olduğu gibi uygulardim ama hediye olunca elim kolum bağlı maalesef
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
O zaman yapacak bir şey yok gibi gözüküyor maalesef benim size yaptığım ilk yorumdaki şeyleri yapmanız gerekir Bu durumda.
0 Likes
dinliyorum
Active Level 7
Galaxy A

Cihaza bi reset at duzelirse duzelir duzelmezse yapcak pek bisiy kalmiyor bayan

0 Likes
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Ahmet'in vermiş olduğu bilgilere ek olarak samsung moto kurye hizmeti de var. Link birakıyorum inceleyebilirsin.
https://www.samsung.com/tr/support/newsalert/120871/
Heyyee
Active Level 7
Galaxy A
Güncelleme nerde kaldı diyenler umarım bu yazılanları görüyordur.