iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Kapanma

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-26-2022 12:40 PM)
erolii
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy A

A51 kendiliğinden açılıp kapanıyor sizde de aynı mi

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
MehmetYalcn
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Otomatik yeniden başlatma açık mı kontrol edin Cihaz bakımı - sağ üst üç nokta - gelişmiş - otomatik yeniden başlatma açıksa kapatın

Düzelmezse cihazı yedekleri alıp format atın Sorun devam ederse bataryada yada anakartta sorun olabilir Buradan yardım al bölümünde tanılamadan batarya testi yapın Duruma göre bir Samsung yetkili servisine başvurun Samsung Membersa hata raporu da gönderebilirsiniz Screenshot_20220526-142643_Device care.jpg

Çözümü orijinal iletide görüntüle

7 Yorum
vedat3
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A

Hayır

0 Övgü Puanı
erolii
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy A
Herséyi denedim olmadı
Çözüm
MehmetYalcn
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Otomatik yeniden başlatma açık mı kontrol edin Cihaz bakımı - sağ üst üç nokta - gelişmiş - otomatik yeniden başlatma açıksa kapatın

Düzelmezse cihazı yedekleri alıp format atın Sorun devam ederse bataryada yada anakartta sorun olabilir Buradan yardım al bölümünde tanılamadan batarya testi yapın Duruma göre bir Samsung yetkili servisine başvurun Samsung Membersa hata raporu da gönderebilirsiniz Screenshot_20220526-142643_Device care.jpg
a51user1
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Hayır ama android 11 de oluyordu 30 dan fazla hata raporu göndermişmdir anca güncellemeyle düzeldi bence cihazın anakartı bozuk falan diyenleri dinlemeyin düzeliyor dediğim gibi hata raporu gönderin
MehmetYalcn
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Ben olabilir dedim fikir verdim yanlış bişey yaptığımi düşünmüyorum Ayrıca hata raporunu
da tavsiye ettim dikkat edersen
0 Övgü Puanı
a51user1
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Sana demedim ki kardeşim daha önce bana demişlerdi ondan dedim
MehmetYalcn
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Tmm anladım