cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kapanıp açılma sorunu

(Topic created on: 07-21-2020 10:00 AM)
125 Views
Nihat1
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

a20s telefonum 3-4 dakikada bir açılıp kapanıyor telefonu kullanamıyorum dediğiniz çözümler işe yaramadı lütfen yardımcı olun 

5 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
cihazinizi sifirlamayi denedinizmi
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy A
güç tasarrufu açık ise kapatıp bakar mısın bir de?
Galaxy A
Hard reset atmayı dene istersen yada fabrika ayarları na dön
0x0001
Active Level 8
Galaxy A
Dostum Öncelikle Merhaba

Duvar Kağıdını Değiştir istersen (Kilit-Ana Ekran) Eğer İşe Yaramazsa Hard Reset Yada Sıfırla. :(((
Solution
Fuşya
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Nihat1 ,

Ben Fuşya, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD