cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kamera

(Topic created on: 05-02-2021 10:20 PM)
269 Views
civanovs
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy a50 telefonumda Kamera Bulanık Çekim Yapiyor Kamerada Toz Buhar Benzeri Şeyler Yoktur Lensinde Çizik Bile Yok Neden Oluşmuş Olabilir Yardim eder misiniz lütfen

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Samsung members üzeriden intreaktiflerde kamera testi var oradan kontrol sağlayınız ve ve orada da bulanık oluyorsa

Durumun incelenebilmesi için en yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından kardeşim
Cihazın kamera sensöründe sorun olabilir

Eğer videoda odak almasından şikayetçiysen sorunu ekran kaydediciden kaydedip samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza

Hızlı hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız https://bit.ly/33WO9d8

View solution in context

0 Likes
11 Comments
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy A
Her yeni güncellemede azar azar kalitesi düşüyor ve bunu azar azar yaptıkları için uzun zaman geçmeden anlayamıyorsun maalesef yapacak birşey yok
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Samsung members üzeriden intreaktiflerde kamera testi var oradan kontrol sağlayınız ve ve orada da bulanık oluyorsa

Durumun incelenebilmesi için en yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından kardeşim
Cihazın kamera sensöründe sorun olabilir

Eğer videoda odak almasından şikayetçiysen sorunu ekran kaydediciden kaydedip samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza

Hızlı hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız https://bit.ly/33WO9d8
0 Likes
civanovs
Active Level 1
Galaxy A
Öncelikle Teşekkürlerimi Sunarım Alfatürk ama Sorunum Çok farklı Ui 2 yüklü ama kameram bulanık ve lense baktığımda ise lenste hiç bir şey olmadini görüyorum sorunum ne tam anlayamadim yazilimdan oldugunu ve bir diger yazilim yuklendikten sonra duzelir diyenler de var tam bozulur diyenler de var
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim kardeşim ne demek

Videodaki sorun Genel bir sorundur düzelmesi için elimden geleni yapıyorum ama diğer kamera sorunu bende yok

Ama kamera sensörü cihazın içinde olduğu için o sıkıntı yaratabilir
civanovs
Active Level 1
Galaxy A
Hocam benim günceleme şuan ui 2 zaten 3 ü yüklemedim bile 3 te kamera tam gider dediler o yüzden yükletirmedim telefonu çop ettiler yani
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Kamerda şuan One uı 3.0 yüklerseniz gece modu tam işlemini yerine getirmiyor ama bu sorun yeni gelecek yazılım güncellemeleri ile düzelecektir

Bu sorunlar bizzat kendim ilettim cevap bekliyorum yurt dışı ofisinden
civanovs
Active Level 1
Galaxy A
Ui 3 yüklenirse kamera siyah ekranda kaliyor diyorlar gece modu değil normal çekim kamerasinda sizce yuklemeli miyim one ui 3.0
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Kamera Siyah kalmasıyla ilgili sorunu ilk defa sizden duyuyorum bence şuan hemen yükleme daha sonra yüklerseniz sorun düzelince
civanovs
Active Level 1
Galaxy A
Peki hocam teşekkürler