cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kamera netlemiyor

(Topic created on: 05-05-2022 12:47 AM)
236 Views
fatmiş
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba. Samsung a70 cihazımın kamerası netlemiyor bulanık çekiyor. Sıfırladım.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba
Öncelikle Kamera uygulamasının verilerini silmeyi deneyebilirsiniz.
Eğer sorununuz çözüme kavuşmazsa hata raporu göndermenizi öneririm. Hata raporunu bu uygulamanın "Yardım Alın " kısmından kolayca gönderebilirsiniz. Güzel bir şekilde açıklamanız, sorununuzun en yakında çözülmesi adına etkili olacaktır.
Yetkili kişiler, telefonunuzu ve yazılımını güzel bir şekilde inceleyip size geri dönüş sağlayacaklardır. Geri dönüş süresi 1 ila 30 gün arasındadır. Ama meraklanmayın, çoğunlukla 1 günde geri dönüş sağlanıyor.
Eğer Hata Raporu göndermeniz yeterli olmazsa, çözüm bulunamazsa verilerinizi yedekleyerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz demek isterdim ama siz zaten sıfırlamışsınız.
Bu önerdiğim 2 şey de olmazsa, telefonunuzu Garanti Belgesi ile (eğer garantiniz devam ediyorsa) en yakınınızdaki Samsung Yetkili Servis'ine vermenizi tavsiye ediyorum.
Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
Teşekkürler, iyi geceler dilerim

View solution in context

3 Comments
Solution
Galaxy A
Merhaba
Öncelikle Kamera uygulamasının verilerini silmeyi deneyebilirsiniz.
Eğer sorununuz çözüme kavuşmazsa hata raporu göndermenizi öneririm. Hata raporunu bu uygulamanın "Yardım Alın " kısmından kolayca gönderebilirsiniz. Güzel bir şekilde açıklamanız, sorununuzun en yakında çözülmesi adına etkili olacaktır.
Yetkili kişiler, telefonunuzu ve yazılımını güzel bir şekilde inceleyip size geri dönüş sağlayacaklardır. Geri dönüş süresi 1 ila 30 gün arasındadır. Ama meraklanmayın, çoğunlukla 1 günde geri dönüş sağlanıyor.
Eğer Hata Raporu göndermeniz yeterli olmazsa, çözüm bulunamazsa verilerinizi yedekleyerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz demek isterdim ama siz zaten sıfırlamışsınız.
Bu önerdiğim 2 şey de olmazsa, telefonunuzu Garanti Belgesi ile (eğer garantiniz devam ediyorsa) en yakınınızdaki Samsung Yetkili Servis'ine vermenizi tavsiye ediyorum.
Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
Teşekkürler, iyi geceler dilerim
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
1 kamera mercegi kirlidir ondan netleme olmamaktadir
2 kamera sensoru arzalanmis ola bilir ozamanda size en yakin samsung servise gidiniz
0 Likes
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Yok yaw servis mervis demeyin bu olay uzun süredir var. Özellikle yakınlaştırma yaptıktan sonra daha net belli oluyor. Ne söylesek bi halta yaramıyor. Zamzung gene bildiğini okuyor aynı cevapları veriyor!!! İstediğin kadar herşeyi yap yine düzelmeyecek bu olay! Son güncellemeden sonra tek düzelen olay interneti ya da wifiyi açınca bağlantı sonrası 1 2 dk süren kasmaların süresi 40 50sn ye indi azalmış oldu onun haricinde birşey yapmıyolar
0 Likes