cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kamera kasma A 12

(Topic created on: 01-22-2022 03:21 PM)
147 Views
olgunsezer
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba WhatsApp snapchat gibi uygulamalarda telefonum kamerası kasıyor optimizasyon sorunu var bence telefonum A 12

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Eğer bahsettiğiniz durum telefonun kendi kamerasında meydana gelmiyorsa, uygulama kaynaklı sorun yaşıyorsunuzdur. Uygulamaların verisini silerek tekrar kontrol edebilirsiniz. Sorunun devam etmesi halinde, uygulama yapımcılarına geri bildirim gönderebilirsiniz. 

View solution in context

0 Likes
4 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak aşağıdaki işlemleri sırasıyla uygulayınız

Ilk öncelikle sorumlu çalışan uygulamanı verilerini silin uygulamalar ekranına Gelin sorunlu çalışan uygulamanın üzerine parmağınız ile basılı tutun çıkan Saki çenekleri içerisinde uygulama bilgileri yazın seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden depolama yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden veriyi sil yazı seçeneğini bulun ve tıklayın uyarı gelirse onaylayın

Sorun devam ederse cihazınızı sıfırlayın uygulamalar ekranına geleyim ayarlar uygulamasını bulunur tıklayıp Gelin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkar sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başladın mı üvey onaylayın

Tüm bu işlemlere rağmen Sorun devam ederse cihazın incelenmesi için hata raporu gönderin uygulamalar ekranına Gelin Samsung menbırs
Uygulamasını bulun tıklayıp girin altta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın uygun hata seçeneğini Bulamazsanız Diğer hata seçeneğine tıklayın cihazınız için uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisini bütün soru ve sorunlarınızı yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder Bu yazı seçildiğini mutlaka açık halde tutun sorununuzun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung menbırs uygulamasını kapatmayınız ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar birkaç dakika mutlaka uygulama içerisinde bekleyin rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz

Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra konu ile ilgili olarak mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizlere
Samsung menbırs uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır Bu arada cihazınızdantam performans almak için de mutlaka yazılım güncellemelerini yapın Belirli aralıklarla cihazınızın yazılımını kontrol edin
olgunsezer
Active Level 1
Galaxy A
Acaba ilk kısmı video atarak atabilirmisiniz anlamadim da tam
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Ilk aşamada uygulama veri silme işlemi nasıl yapılır Hakkında anlatım yaptım uygulamalar ekranına geliyoruz sorunlu hangi uygulama çalışıyor ise bu uygulamayı bulun üzerine parmağınız ile basılı tutun çıkan seçenekler içerisinde uygulama bilgileri yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden depolama yazın seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden veriyi sil yazı seçeneğine tıklayın uyarı gelirse onaylayın
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Eğer bahsettiğiniz durum telefonun kendi kamerasında meydana gelmiyorsa, uygulama kaynaklı sorun yaşıyorsunuzdur. Uygulamaların verisini silerek tekrar kontrol edebilirsiniz. Sorunun devam etmesi halinde, uygulama yapımcılarına geri bildirim gönderebilirsiniz. 

0 Likes