cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kamera dalgalanması

(Topic created on: 01-03-2022 03:25 PM)
328 Views
kca28
Active Level 3
Options
Galaxy A

A70 telefonumda video çekerken görüntü dalgalı şekilde geliyor en ufak titremede görüntü dalgalanıyor acaba kameramda bi sorun mu var yoksa yazılımsal bi durum mu genelde Fhd 30fps kullanıyorum özellikle çekeceğim videolarda 60fps kullanıyorum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

İsterseniz ekran kaydecii ile sorunu gösterip samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim, durumu göre yetkili servise yönlendirme yapılabilir

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

İsterseniz ekran kaydecii ile sorunu gösterip samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim, durumu göre yetkili servise yönlendirme yapılabilir
0 Likes
kca28
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederim hemen yapıyorum
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim hata raporu üzerinden oluyor kardeşim,hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum

https://bit.ly/33WO9d8
kca28
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederim
kca28
Active Level 3
Galaxy A
Video gönderilmiyor buraya maalesef
Galaxy A
Donanımsal arıza olsa, genelde bulanık görüntü ya da görüntüde ciddi bozulma görülür. Samsung members uygulamasında diagnostic yapın.. sorun yoksa muhtemelen CPU kamera işlemlerini desteklemekte gecikiyor ve yavaş kalıyor olabilir. Dalgalanma image stabilization özelliği ile ilgilidir. Bunu da cihazlar kısmen donanımsal kısmen de yazılım ile işlemci üzerinden sağlarlar. CPU kullanan tüm uygulamaları kapatıp, RAM temizliği veya optimization yaptıktan sonra sadece kamera uygulamasını çalıştırıp bir deneyin. Aynı problem ile karşılaşmaz iseniz CPU yükünü hafifletecek şekilde arka planda uygulama çalışmalarına sınır koyun. Sevgiler
kca28
Active Level 3
Galaxy A
Deneyecem bunu teşekkür ederim
0 Likes